Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes letenni a Moped...

Érdemes letenni a Moped jogosítványt motorokhoz, vagy inkább még várjak?

Figyelt kérdés
14,5 éves vagyok sokat gondolkoztam rajta és szeretnék motorozni. Lenne értelme letenni most a moped jogsit vagy várjak még másfél évet az A1-hez?
2011. nov. 20. 21:05
 1/2 anonim ***** válasza:
érdemesebb várni egy kicsit szerintem.
2011. nov. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Erre neked kell tudni a választ, ha neked megér most 40 vagy mennyi ezer forintot, hogy másfél évvel hamarabb is már motorozhass valamivel, akkor csináld. Én anno nem bírtam ki, és leis tettem egyből amint lehetett és nem bántam meg, egyébként tőled is függ, de szerintem nem árt ha akár egy robogoval vagy 50 ccm-es motorral szerzel tapasztalatot két keréken, mégha a robogo más felépítésű is, mintha mondjuk egyből egy 125-ös, folytás nélküli honda nsr-re vagy hasonlóra ülnél (bár a kérdésedből nem derül ki, hogy mi a célod a motorozással, milyen motor stb.)
2011. nov. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!