Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lehet fordulatszámmérős...

Lehet fordulatszámmérős óracsoportot tenni új 2005 után gyártott Suzuki Swift-be?

Figyelt kérdés
Most vennék használtan 2005 után gyártott Swift-et, annyi gondom van hogy vannak olyan modellek amikben van fordulatszámmérő és van amelyikben nincsen. Ki lehet-e cserélni az óracsoportot fordulatszámmérősre egyszerűen? Olvastam hogy ha szerencséje van az embernek akkor ki van építve és csak össze kell dugni a csatlakozókat, de ha nincsen akkor ki kell építeni autóvillamosságival. Mik a tapasztalatok az újabb Swiftekkel e téren? Gondolok arra hogy zömében ki vannak alakítva ez ilyen jellegű átalakításokra?
2011. nov. 21. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Az komoly, hogy 2005 utáni Suzukiban nincs fordulatszámmérő. Komolyan ilyen fapados autót akarsz egy csomó pénzért? Szerintem nézz mást!
2011. nov. 22. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van amelyikben van és van amelyikben nincsen! Nem azt mondtam hogy semelyikben sincsen! Igazából tudnék nélküle is közlekedni csak az előző autóban volt és ott már annyira megszoktam! Másikat nem nagyon szeretnék nézni mert ezek a suzukik eddig nagyon beváltak, semmi bajuk nem volt.
2011. nov. 22. 12:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!