Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a különbség a robogó és a...

Mi a különbség a robogó és a segédmotor között?

Figyelt kérdés
2008. márc. 20. 18:53
 1/8 anonim ***** válasza:
92%

segédmotor 50 köbcenti alatti motorok, mindegy hogy robogó vagy más típus.


a robog egy típus a motorok között, mint gyorsulási, Chopper, stb.... egy robogo lehet igen nagy teljesítményü motor is.

2008. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%

igen. a segédmotor kresz kategória. 50 köbcenti alatti, max 40 km/h-val haladni képes stb. jármű. (van olyen kocsi is, ami megfelel ennek)

A robogó megy egy forma, egy alak, egy kinézet. Van 250köbcentis motorral szerelt robogó is.

2008. márc. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

a robogó lehet 50 vagy nagyobb köbcenti is és görgös kuplungszerkezet van benne szal ahogy húzod a gázt úgy gyorsul és nem kell mindig váltogatnod:)

kinézetre nincs motorformája(sztem)

2008. ápr. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Segégmotoros kerékpárnak azoka ajárműveket nevezzük,melyek

hengertérfogata max:50ccm,teljesítménye:4KW alatt,sebessége max:40km/h.Ha ez éppen robogóban pöfög,vagy szupersport öltözékben,tök mindegy.

2008. szept. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
22%
a segédmotor max 50 köbcentis lehet és max 40km/h-val haladhat egyenes úton ( a Simson is segédmotor mégis megy 80-nal..) a robogó lehet nagymotor is, de mindenképpen egy kalap SZAR
2009. jún. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
8%

A segédmotor - az motor

A robogó - az a szánalmas kis hülye gyerekeknek való, semmi nem jó - csak a nőknek bevásárolni.

2009. nov. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
62%
Na én nem tudom, de szerintem nem a Robogó a szánalmas... hanem némeik kis Simsonos hülyegyerek (akinek nem inge nem veszi magára) aki ha már 70-et megy a simsonja és megy előtte egy robogó 60-al akkor máris neki fog előzni... 1 ilyennek el vettem 1 életre a kedvét az előzgetéstől.. :D mentem nyugis 60-al.. kis hülye nekifog előzni.. (Gondoltam, ha már nekifogtál fejezd is be...) mikor mellém ért szépen lassan elkezdtem húzni a gázt.. Kb 75-nél a gyerek már feküdt a motoron, én meg röhögtem.. szemből autó.. lassított lassítottam gyorsított gyorsítottam.. Kb 2,5-3M-el az autó előtt besatuztam hogy be tudjon jönni elém... be volt szarva rendesen.. :D arra nem gondolt, hogy egy 150CC-s 6Kw-os motorral akart versenybeszállni. na mind1 a robogóból is van jó is meg szar is..
2010. márc. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3%

A segédmotort én így értelmezem: Simson, Babetta...(A többit tudjátok.)


A robogó: ROBOGSZ vele, mint a nagyanyám a boltba.(A Babettával is mehetsz boltba, de az Babetta...)Szóval a segédmotor inkább ma már csak veterán féle... De a robogót is ide sorolják, ami szerintem szánalmas.

2010. okt. 28. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!