Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mitől áll le a motorom?

Mitől áll le a motorom?

Figyelt kérdés

Szóval .: Megyek 5-ösbe 80-al, tegyük fel h stop tábla van előttem 100méterre...behúzom a kuplungot vissza 4-3-2-1,és miközben váltok visszafele látom hogy az első lámpa fényereje egyre gyengébb,és ha túl sokat gurulok behúzott kuplunggal akkor egyszerűen leáll...de utána rögtön első rúgásra indul és semmi baja sincs.

Ez mitől lehet ? Alapjáraton kellene állítani?


2011. nov. 12. 23:02
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet valami alapjárati relé ment szét.
2011. nov. 12. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen masina?
2011. nov. 13. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 00marco válasza:
Hmmm ez érdekes... nekem is ugyan ez a problémám de nem mindig csinálja... van mikor csak állok és van alapjáratom de van h énis ugyanúgy váltogatok vissza és megyek kettesbe és akkor kinyomom a kuplungot és egyszerűen leáll a motor de ha hirtelen felengedem a kuplungot úgy beindul mint ha betoltuk volna az autót! Szerintem is alapjárati probléma lehet...
2011. nov. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Yamaha dt 125.


Harmadik..ugyanez ...tegnap vettem észre én is, h ha gurulás közben még felengedem akkor olyan mintha be lett volna tolva és megy tovább.Nem tudod mitől lehet?:D

2011. nov. 13. 13:22
 5/6 anonim ***** válasza:
Alapjáratot tekerd fel picit mindenképp. Ha ezután sem változik akkor más a gond.
2011. nov. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen,alapjáratot kellett feljebb tekerni:)..nem gondoltam h ez ilyen egyszerű lesz.
2011. nov. 16. 23:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!