Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson alkalmas?

Simson alkalmas?

Figyelt kérdés

Nagymotort szeretnék, de ehhez azért egy kicsin se ártana megtanulnom rendesen a dolgokat

Robogókat nem szeretem, Simsonra gondoltam

Arra is inkább s51 esre

Szerintetek mennyiért lehet venni egy olyat amit lehet nyúzni, tehát nem kell index meg műszaki stb.

Egy olyan kell amit falun és magánbirtokon lehet használni.


2011. nov. 3. 19:38
 1/9 anonim válasza:
40-50 eFt körül már jók vannak
2011. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Simsonra alapból nem kell rendszám se műszaki. Index se kötelező. Ha nincs duda, akkor kell csengő(röhejes, de nekem is az van). 40-50-ért lehet kapni egész jókat.
2011. nov. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Esetleg, ha lenne valakinek ideje és ért is hozzá

Mutasson nekem legyenszives egyet ami nem túl drága, tehát belefér az 50 be, működik és esetleg lehet tuningolni is.

2011. nov. 3. 20:28
 4/9 anonim ***** válasza:
Képen hiába nézed, ott csak a küllemet látod, lehet , hogy szép közbe meg széthullik. Élőbe kell nézni. Merre laksz?
2011. nov. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Zalaegerszegen

De érdekel a motor zala megyébe és keszthely környékén.

Mert a szállítást onnan még meg tudnám oldani

2011. nov. 3. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:

Bocsánat az indiszkrét kérdésért, de hány éves és milyen magas vagy, kedves kérdező?

Csak mert minden hasonló kérdésnél elhangzik, hogy egy bizonyos kor felett kezd kínosan kicsi lenni a Simson. Én szeretem ezt a márkát (inkább az S50-et, igaz S51-em van tartalékkétkerekűnek), de 180 centivel és 85 kilóval úgy érzem rajta magamat, mint majom a köszörűkövön, konkrétan kicsi. Ráadásul autóban/nagyobbacska motoron hozzászoktam a sebességhez, örökkévalóságnak tűnik mire 65-tel (az a sebesség ahol még nem süketülök meg) eljutok 20 km-re.

Tizenévesen tök jó buli, csak később kevés. Én azért nem adom el, mert a felét kapnám annak amit ráköltöttem. (új festés minden elemen, A-tól Z-ig felújított blokk, új vezetékezés stb.)

2011. nov. 3. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Semmi gond, szívesen válaszolok

17 vagyok , 175 cm magas és kb 65- max 70 kg

Azért gondoltam simsonra, hiszen viszonylag olcsó, elég sok van belőlük.

2011. nov. 3. 22:13
 8/9 anonim ***** válasza:

Simsonból bármit vehetsz, ami elindul és a hangja is rendben van, 40-50K reális. Szerelni meg úgyis kell majd non-stop...


Viszont tunningolni jó nagy baromság, 2 fillért is kár rákölteni. Lehet kicsikarsz majd belőle szédületes 70 vagy 80 km/h-t, csak mire jó?


Tanulj meg rajta váltani meg úgy-ahogy motorozni, aztán dogd el a francba és vegyél egy rendes motort. Ne tunningold a Simsont.

2011. nov. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 185 cm vagyok de szerintem nem kicsi nekem :) Igaz a lábam ha lerakom majdnem derékszögbe van hajlítva de nem izgat. Ha úgy tartja kedvem rápattanok, kell is néha :)


Z.egerszeg az jó messze van ide. Te az egyik végében az országnak majdnem én meg a másik végében keleten :D

2011. nov. 4. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!