Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A fagyálló szélvédőmosóban...

Ion kérdése:

A fagyálló szélvédőmosóban melyik összetevő tud "megromlani", ha egyáltalán meg tud valami? Mindegyikre rá van írva, hogy 2 évig - 48 hónapig lehet gyártástól számítva felhasználni.

Figyelt kérdés
Van egy 5-8-10 éves Prelix vagy gyári szélvédőmosó folyadékom, már nem lehet felhasználni??
2011. nov. 2. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
hát figyelj! szerintem nem érdemes olyan régit hasznáálni mert elenyésző az ára:) szerintem az alkohol tartalmúak párolognak ezért szerintem kisebb lesz 2év után a tisztítóképessége
2011. nov. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 atilis ***** válasza:
Szerintem az etilén-glikol nem bomlik le, ahogy pl. egy üveg vodkának sincs lejárati ideje, úgy szerintem semmi baja nem lesz, ha használod. Persze csak akkor, ha az évek során normálisan, légmentesen voltak tárolva.
2011. nov. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hát szerintem akkor se öntsd rá...lehet hogy légmentesen van lezárva meg ez meg az de most párszáz forintos dologról beszélünk...én eltenném a kocsiba tartaléknak:)
2011. nov. 3. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Legfeljebb az romlik meg benne, amitől fagyálló.

Tégy be fagyasztóba egy kis üveggel és ha megfagy, legfeljebb nyáron használod el.

2011. nov. 3. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2011. nov. 3. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!