Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 200. 000 Ft körül milyen...

200. 000 Ft körül milyen autót érdemes venni?

Figyelt kérdés

adott a kérdés, ilyen árban melyik típusban lehet találni viszonylag jó állapotú, megbízható autókat?

Én például elég sok Ford Mondeo-t találok ebben a zárban, és elég jól néznek ki, nem ütött-kopottak külsőre, persze a műszaki cuccok már más kérdés, csak érdekel h ezért a pénzért kilehet fogni egy megbízható autót?

Hasznos válaszokat előre is köszönöm


2011. nov. 1. 19:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

van eladó kocsi. VW jetta gt. érdekel?


112 pacis, digitális müszerfal, eredeti belsö jó állapotban. erröl a kocsiról tudni kell, hogy


1. ritka

3. sokszor golf belsöt tesznek bele, ami totál ronda...



üdv!

2011. nov. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ember, az remélem azért megvan, hogy 200.000-ért akkor veszünk autót, ha 300.000 HUF van a zsebünkben!


Átírás, minden egyéb papírmunka + kötelezően cserélendő alkatrészek egyből a vásárlás után, ha nem akarsz egy roncsot a magadénak tudni, ennyire olcsó autónál főleg esélyes, hogy karban nem volt tartva.

2011. nov. 3. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
pontosan tudom, de én magára az autó árára gondoltam 200 ezer körül, természetesen csak akkor veszek autót ha van elég pénzem a kötelező ill. ajánlott szervízekre ill papírmunkára
2011. nov. 3. 17:40
 14/14 anonim ***** válasza:
Ok, jo tudni. Hat a kerdesre valaszolva, sztem 2 kiloert nem nagyon fogsz megbizhato autot talalni, Mondeot foleg nem. Kis suzukiban, regi golfban, vagy vmi regi franciaban gondolkodj esetleg. De ennyi penzert tenyleg csak a legalja van sajnos, es fontos h allapotot vegyel...hiszen valoszinuleg legalabb 10 eves lesz az auto, ha nem 15 amit vegul megveszel.
2011. nov. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!