Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vissza lehet állítani a km...

Vissza lehet állítani a km óra állást, ha egyszer le lett nullázva?

Figyelt kérdés
A párom fogta, és lenullázta az autóm km-óra állását. Fogalmam sincs mi volt ezzel a célja, nekem viszont nagyon kellemetlen, mert terveztem, hogy eladom, de én nem akarom becsapni a vevőket. Viszont ha elkezdek magyarázkodni, hogy "egyébként már volt benne 160000 km", akkor melyik vevő fog bennem megbízni? Akkor arra fog gondolni, hogy na ez már próbálkozik, és ezzel olyan színben akarja feltüntetni magát, mintha marha becsületes volna. Én legalábbis biztos arra gondolnék, hogy nem is 160000 hanem még több volt benne. Hiszen mi a fenének nullázta volna le. Kérlek segítsetek, mit tudok tenni ilyenkor?
2009. máj. 5. 12:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Uram atyám. 10 év után most döbbensz erre rá?
2009. máj. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

19 :59 érdekesen le van pontozva, pedig épp azt írta le ami történt!

Furcsák itt a dolgok..

2009. máj. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
19.22 Igen, most döbbenek rá. Én szeretem az egyszerű dolgokat, se az autómban, se a mobilomon nem piszkálok olyan dolgokat, amikre nincsen szükségem. És nagyon sajnálom, hogy pl. nem lehet teljesen "buta" műszaki cuccokat vásárolni, mert már minden tele van egy csomó felesleges funkcióval. Persze ez az én véleményem. Szóval nem nyomogattam a km órát számláló gombjához sem egészen 10 éven keresztül. Lehet, hogy nem vagyok elég kiváncsi típus :-) A másik válaszoló, aki a pontozást írta teljesen érthetően van kiakadva. Én sem értem ezt a pontozást. Szerintem is pont ő írta azt, ami történt, és pont ő döbbentett rá 10 év után, hogy micsoda szuper funkciója van az autómnak :-)
2009. máj. 7. 10:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!