Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen 50es gépet vegyek?

Milyen 50es gépet vegyek?

Figyelt kérdés
Eddig simsonom volt, de utáltam, hogy minden hétvégén szét kell szedni, mert valami mindig rossz, és nem volt sebesség és fordulatszámmérő, ezért hangszigetelő sisakban egy élmény volt a váltás. Aztán vettem egy japán robogót, de azon veszem észre magam, hogy már megint nyélgázon megyek, mert ez a lassú szar nem képes 55nél többet menni, vagy ha van egy kis leejtő akkor már 60nál szétpörgi az agyát. Szóval amit szeretnék az stabil 80as utazósebesség, sebeségmérő, és ha váltós akkor fordulatszámmérő. Az se gáz ha olcsó. A1-et nem szeretnék rakni, inkább jövőre A korlátozottat.

2011. okt. 29. 13:10
1 2
 11/15 anonim válasza:

17:14-es vagyok

http://www.youtube.com/watch?v=KpnVHG9CCLs&feature=related


Ebben a videóban lehet látni hogy a sebesség mellet van egy kis sáv ami arra utal ha az a sáv felmegy maximumra, akkor váltani kell, szóval majdnem olyan mint egy fordulat számmérő. Amúgy, nem azért mondom, hogy most ezt vedd meg, én csak a legideálisabbat mondtam, de olyan motort ami 50-es és legalább 80 az utazója nem nagyon fogsz találni.

2011. okt. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
50 esből yamaha tzr, suzuki rg50, aprilia rs50,af1, ezek mind jók, a fordulatszámmérőről meg annyit h egy szőke plázacica is képes mérőnélkül váltani
2011. okt. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
nem is a felváltáshoz kell hanem a visszaváltáshoz!
2011. okt. 29. 23:09
 14/15 anonim ***** válasza:
Most őszintén! 50ccm-es motorra minek fordulatszámmérő?! Én simsonomon se kilométeróra, se fordulatszámmérő, de mégis tudok hang alapján menni 40-el. Ha vetted volna a fáradtságot, és rááldozol 30ezret akkor lett volna két órád, és nem kellett volna szerelni minden hétvégén.
2011. okt. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
még megvan a simson, de az egész motor nem ér többet 30 ezernél...
2011. okt. 30. 11:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!