Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit takar ez pontosan egy...

Mit takar ez pontosan egy használt autónál?

Figyelt kérdés

"Az eladás és a tévedés joga fenntartva."

Nekem fellengzős süketelésnek tűnik,vagy még sem az ?

Divatba jött hirdetések végére biggyeszteni de milyen "eladási jog" ?? Meg tévedett amikor meghirdette ? Vagy jogosan téved mondjuk műszaki paramétereknél ?? Mi van ?!


2011. okt. 16. 21:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez az autókereskedők süket dumája.Magyarul hazudoznak össze-vissza a meghirdetett autóról,utána pedig nem vállalják a felelősséget.Pl.-hazudnak az évjárat,felszereltség,állapot miatt.Vagy elcsalnak a meghirdetett kereskedésbe egy hazug hirdetéssel,hogy majd rád sózzanak egy másikat.

Ezen én is kivagyok akadva...

2011. okt. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Süket szövegnek tűnik, de ezzel a "tévedés jogával" nem vagyok kibékülve, olyan mintha azt mondaná hogy "a szemedbe fogok hazudni, öregem, és te még örülni is fogsz neki"..


Egyébként nem Csonti-Car-os hirdetés?

2011. okt. 16. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt azért írják ki, hogy ne lehessen számonkérni rajtuk, hogy az "alig használt, makulátlan állapotú, garázsban tartott, nem dohányzó" kocsinak 50 helyen le van pattanva a festése és az üléshuzat ülésenként 4x ki van égetve csikkel.
2011. okt. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nagyjából egyre gondolunk.

Köszönöm mindenkinek !

2011. okt. 17. 18:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!