Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi A4 800 ezer forintért?

Audi A4 800 ezer forintért?

Figyelt kérdés

Ma nézegettem használt autókat, találtam egy Audi A4-est, szedánt, kívülről elég jó állapotban volt, viszont a bal hátsó ajtón elég nagy sérülés volt a festésen. Motorikusan nem tudom mi a helyzet, próbakört nem lehetett menni.


Szerintetek érdemes lenne megvenni?


2011. okt. 15. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
ha dízel akkor talán megéri, de 800 egy törött benzinesért sok
2011. okt. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Beindítani csak szabad nem? És mit ír? Jó állapotú motorikusan?
2011. okt. 15. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy nem lehetett próbakört menni? Ha egyáltalán nem engedik, hogy elvidd egy kicsit, akkor szerintem felejtős.
2011. okt. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Vannak olyan helyek, ahol csak akkor viheted próbakörre a kocsit, ha leteszel az asztalra X ezret. Más kérdés az, hogy egy 800ezres autónál ezt miért kell megtenni.
2011. okt. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

15:21

Akkor arról a helyről kijövök. Mostanság úgyis pang az autópiac is, majd lesz más.

2011. okt. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem lehet próbakört menni hagyd ott.

Nekem is mondta 2 éve a kereskedő miután megnéztem beindítottam hogy csak akkor mehetek ha meg is veszem. Mondtam neki jó akkor köszön szépen nem veszem meg van ebből a tipusból máshol is. Amikor mentem kifelé mondta hogy jó menjünk ő vezet. Mentünk 5 kört. Nem volt vele gáz meg is vettem. Azóta is jó :)

2011. okt. 18. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!