Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen az Aprilia rs 50? (2005)

Finalman kérdése:

Milyen az Aprilia rs 50? (2005)

Figyelt kérdés

50ccm-es sport motrot szeretnék venni és találtam egy 2005 ös Aprilia rs 50 csak nem tudom bizhatok e önmagában a márkában meg a típusban?

Vélemények?

Milyen az Aprilia RS 50 (2005)


2011. okt. 9. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Szevasz haver! Nagyon durva kis motor! 10 mp alatt már 50-en van! Nagyon jól néz ki szerencsére és kevés van belőle! Nagyon megbízható és remek hangja van! Dübörög nagyon durván, mint egy szúnyog. Jó választás a kétütemű! Igazi fenegyerek leszel vele, mikor 60al süvítessz mindenfelé!
2011. okt. 10. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%
Ez a válasz nem vicces inkább szánalmas :/ komolytalan kis nyomorék lehetsz aki irigy mert vagy robogod van vagy simsonod . na mind1 engem nem érdekel csak nem értem minek kell ilyen választ adni amikor senki nem kiváncsi rá. a kérdésre válaszolva pedig gyorsaságit nem vennék 50 köbösbe akkor inkább valami supermotot ( már ha az 50-es lehet igy nevezni) de nem egy rossz gép amúgy haveromnak is volt egy 2005-ös meg egy 2008-as is.
2011. okt. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hú haver a két motor együttvéve 100 köbcenti :'DDDDDDD jó durva :D:D:D
2011. okt. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
azért egy 100 ccm-is két ütemű tuning RS-be már van erő =)
2011. okt. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!