Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 125 ös 50 es papirokkal?

125 ös 50 es papirokkal?

Figyelt kérdés

Mit kell csinálni azért hogy ne bukjak le túl egyszerűen?

rokonomtól venném a motort vele a papír munkákat el tudnám sunyítani . valakit kaptak már el ? ha igen mit kapott?


2011. okt. 6. 20:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Jézusom... Dehogy szereli.

A rendőr hozzá sem nyúlhat a te tulajdonodban lévő gépjárműhöz! Maximum annyi történhet, hogyha kételkedik a teljesítményében ELVITETI szakértőhöz!


Ilyen szerkezet szerintem nem is létezik... Méghogy a gyertya helyére bedugni, hát hogyne...

2011. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Megkérdezném a sok okoskodó embert hogy 50ccm-es motorra minek lábtartó? gyárileg szerintem egyiken sincs.. mivel 50ccm es motorral 1 ember utazhat az is max 45km/h sebességgel.. idióták..


lábtartó az 50ccm fölötti motorokon van.. ha 50 es lábtartó van azér is beleköthet a rendőr.

2011. okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Gondolom láttál már Simson-t. Gyárilag van lábtartó rajtuk.
2011. okt. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

09:54


Legalább ne írj hülyeséget...

Bármilyen meglepő, a motorok fő piaca nem Magyarország.


Külföldön pedig nagyon sok helyen 50 ccm-es motorokon is szállítható utas.


Pl. az én 50 ccm-es Malagutimon is van nekem is és utasnak is lábtartó.

2011. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Engem most büntettek meg, 80cc motorral. Elütöttek, a rendőr a vázszám alapján egyből rájött,hogy nem 50 cc. Megsztak 70 ezer forintra,plusz 3 hónapra eltiltottak az A kategóriától. Hiába montdtam,hogy nem tudtam,hogy nem 50es a motor. Amúgy soha a büdös életben nem állítottak meg.
2014. dec. 15. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!