Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyi idő felpumpálni egy...

Mennyi idő felpumpálni egy kereket ha teljesen lapos és lehet -e attól baja hogyha leeresztve áll?

Figyelt kérdés

1 napja teljesen lapos, sérülhet-e ettől, ha nem akkor mennyi ideig nem? Még kéne pár napot így állnia mert csak utána akarom használni a kocsit és ha nem muszály akkor addig nem pumpálnám fel mert kb 1 nap alatt leereszt mert van rajta 1 kis lyuk.

Teljesen laposról még soha nem kellett pumpálnom de ha nem olyan nagy meló meg sok idő akkor felpumpálom naponta hogy ne legyen baja.


2011. okt. 4. 13:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem cseréled ki a pótkerékkel és viszed el a rosszat egy gumishoz...
2011. okt. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az csak nehezebb mint felpumpálni, meg még azt is felkéne pumpálni, tehát akkor már mind1. Azt tervezem hogy felpumpálom ezt és úgy elmegyek a gumishoz. De csak pár nap múlva tudok menni. Azért kérdezem hogy lesz -e baja ha így van hagyva?
2011. okt. 4. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:
Baja szerintem nem lehet ha csak nem mész vele laposan. Tesco-ban már nem túl drágán lehet venni kompresszort, csatlakoztatod a szivargyújtóra és pár pillanat alatt felfújja...
2011. okt. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Veszek is, lehet most felpumpálom vmelyest és elmegyek a tescoba ilyen vacakért. Remélem használható is, mert elég rosszakat hallottam róla. Annyit azért csak belenyom amivel a kb 1 km-re lévő benzinkútig eljutok és ott már van rendes komresszor.

Am. semmit nem lehet így menni vele, még lassan se?

2011. okt. 4. 14:07
 5/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha tök lapos a kereked és úgy indulsz el vele, egy idő után a gumit ledobja majd magáról a felni és nem mellékesen a felnit is tönkreteszed. NE várj nagy minőséget a tescos kompresszortól, de jobb mint a semmi! Én mindig benzinkúton ellenőrzöm/pumpálom fel, a kompresszor csak vész esetére van pl ha útközben érne valami gebasz.
2011. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Most találtam ilyen defekt javító sprayt, szinte mindenhol lehet kapni, szerintem ilyet veszek és ezzel megoldom a problémát. Gumis meg majd rendbeteszi a dolgokat, az a része már nem érdekel. :)
2011. okt. 4. 14:21
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha azt a spray-t beelfújod akkor dobhatod a gumit is....
2011. okt. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Még arra kénék választ hogy mennyi idő felpumpálni?


A többit köszönom!

2011. okt. 5. 23:13
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
2-3 perc. Több idő ide beírni a kérdést.
2011. okt. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!