Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyit ér egy négy sebességes...

Mennyit ér egy négy sebességes Simson S51B?

Figyelt kérdés

Voltaképpen teljesen gyári állapotú

Nem tervezem eladni a közljövőben,sőt soha de kíváncsi vagyok mennyit érhet

1990-es évjáratú


2011. okt. 1. 22:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ebbe barátom rendesen belenyúltál, mert ugyanis Simsonok szerelése javítása a "hobbim".

Továbbá, szerintem ez a legtökéletesebb választás 50ccm-es motorok terén.

Nagyon tudom méltányolni azt, ha valakinek van egy eredeti állapotú gépe, és motorikusan is teljesen megbízható.

Az enyém is gyári állapotú, és nagyon jól tudom, hogy mennyit ér!

Hiába megbízható, hiába gyönyörű, hiába tökéletes, átlagember százezreket Simsonért nem ad ki, és nem is fog, ha csak az nem gyűjtő!

Mint már leírtam, eszmei értéke van annyi, és nem az eladási értéke.

Továbbá azért is nem adnak érte annyi pénzt, mert nagy a kínálat, és vesz egy kevésbé szebb, kevésbé jobb állapotút, azt ugyan úgy felújítja teljesen gyári állapotúra, és ha nincs nagy gond vele 30 ezerből simán fel lehet hozni gyárira.

Esetleg így belekerült neki a motor (ha 80-ért vette.) 110 ezer forintba, de még így is jobban megérte neki mintha 150-ért vesz egy ugyan olyan állapotba lévőt, mint amit felújított maga.

Próbálkoztam már az én gépem eladásával is (teljesen gyári állapotú) 80-ért hirdettem meg először, nem jelentkezett senki, levettem 70-re és még mindig egyetlen egy telefont, emailt nem kaptam.

(Pedig 80-ért is csak rosszabb állapotút lehet kapni mint az enyém, de mégse kellett senkinek.)

2011. okt. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Gyári, és gyáriasra felhozott állapot közt ég és föld a különbség. Ezt te is tudod.
2011. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

Elfelejtitek , hogy nem csak Magyarországon lehet eladni egy Simsont! A németországi ára ,még a megviseltes ,de gyári állapotúnak is 1000-1500 euró közt mozog. Csak az a fontos , minden alkatrésze típus azonos legyen ,mert csak úgy tudják felrendszámozni. Egyénként ,minden motor annyit ér ,amennyire a gazdája szereti , nem amennyiért el lehet adni! Egyébként egy gyári állapotú ,keveset futott szerintem is 100eFt felett ér de énnekem nem kellene.

Volt már jónéhány fiatalabb koromban,tény ,élettartam szempontjából verik a mostani ,hasonló kategóriájú motorokat ,de menettulajdonságok szempontjából messze elmaradnak.

2014. dec. 27. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!