Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó autó a Seat Leon 1.2 TSI...

Jó autó a Seat Leon 1.2 TSI Good Stuff?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek az autóról?

Jó vétel lenne 15 ezer kilóméterrel?


2011. szept. 27. 21:44
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
És hidd el: nem tök mindegy, hogy mekkora egy motor!
2012. jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 A kérdező kommentje:
Igaz nem tök mindegy de ez turbós és amúgy meg nem a tiéd hanem az enyém és én vezetem, úgyhogy tudom hogy mi a helyzet. A nagybüdös semmi mert jól megy, jól fogyaszt és nincs semmi baja. Audi A3-ba is van ez a motor és kelendő, csak ott TFSI néven fut. Hibalista: A bal első ajtóba egy csavar lötyögött és rázós úton nyiszogó hang hallatszott. A szervízbe kiderítették hogy honnan jön és meghúzták. Azt mondták hogy fél évente előjöhet úgyhogy mindíg meg kell majd húzni. A sz@r magyar utaktól jön elö szerintem mert jártam 3 szor egy olyan ratyi főúton ahol 20 al lehet maximum menni mert porzik, leérhet a kocsi alja (2 szer le is ért) és szerintem ezekért is lazulhat ki.
2012. febr. 6. 09:45
 63/68 A kérdező kommentje:
És nem hiszem hogy lesz baj a motorral, azért mert 1.2 -es amúgy ez az emberi butaság legalja kedves 15:22
2012. febr. 6. 09:50
 64/68 A kérdező kommentje:
190-et is bírja de akkor azért sok a fogyasztás. De utazó sebessége olyan 160 biztos és még csak nem is hangos és 7.6-7.7 a fogy. De a 160 magyarországon. 180 at is BÍRJA KÖNNYEDÉN! Nem kell úgy hozzá állni hogy fúúj 1.2-es akkor biztos hogy szétesik egy alsó-közép kategóriás autóba.
2012. febr. 6. 09:56
 65/68 anonim ***** válasza:

Kár, hogy az az alsó közepes autó van vagy 1,3 tonna.

De tényleg nincs ezzel semmi gond csak add el 100e km-es kora előtt, majd vegyél egy másikat. Ez az összes kritérium, így jól fogsz járni.

2012. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 A kérdező kommentje:
Na mostmár a témát lezárnám! Neked is van véleményed, nekem is majd máglátom hogy mi lesz a jövőbe és ha lesz valami gond a MOTORRAL akkor beszámolok.
2012. febr. 7. 21:56
 67/68 leonnn válasza:

Seat Leon 1.2 tsi good stuff


2,5 éve használom, most van benne 60e km. Kiváló társ a mindennapokban, maximálisan elégedett vagyok vele. A motor zseniális, méretéhez képest komoly nyomatékkal rendelkezik, ráadásul alacsony fordulatszámon leadja a maxot. Előzgetni élmény vele. Program átírással (100 e. ft. azt tudja vele mint az 1.4 tsi) zseniális. Fogyasztása alacsony - ha nem őrültködsz vele - 5.5L, ha nyomod 7 körül alakul átlagban. Nagyon kényelmes, az ülései elképesztő oldaltartást adnak, viszont mivel nem állítható a gerinctámasz kövér embereknek nem jó. Futómű nagyon jó, a kanyarokat imádja. Feketében - hiába a legszebb - ne vegyétek, nyáron nagyon gázos, a beltere is teljesen fekete. Egyszer volt vele problémám, télen egy napig nem álltam be a garázsba, az elektronika megbolondult, de újraindítás után semmi baj nem volt. Az enyémre még 3 év gari volt (2011-től 4 év), fél év múlva jár le, addig eladom, bármennyire is jó tudom, ha durran a turbó az anyagi csőd. A következő is Leon lesz.

2013. ápr. 30. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
Na ennyi. Szép, jó, kevset fogyaszt, de korlátokkal.
2013. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!