Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért hallat a Schwalbem...

Kr1ssz kérdése:

Miért hallat a Schwalbem reszelős, érces, súrlódó hangot előlről a blokból?

Figyelt kérdés

Szevasztok.

Van egy 85-ös évjáratú Schwalbem és pár napja csinálja ezt. Ha húzom a gázt és növekszik a fordulat akkor hallom, viszont ha visszaengedem szépen lepufog. Van a Simsonoknak egy ilyen jellegzetes hangjuk, de én úgy érzem h az enyémnél már túlzásba viszi. Beindításnál semmi szokatlant nem hallok, csak ha már húzom neki. Remélem nem komoly a baj..


2011. szept. 22. 22:09
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Bal oldalon van a kipufogó.
2011. szept. 24. 10:52
 12/15 A kérdező kommentje:
Muszály leengedni az olajat?
2011. szept. 24. 10:56
 13/15 A kérdező kommentje:
A baloldali dekliben valóban olaj van. Azt mondta nagybátyám h ne görcsöljek ezzel mert sok fogaskerék van benne és van amit nem látni, ezért inkább nézzek neten egy turbóhűtéses sztár blokkot 10 000 körül, addig meg menjek ezzel amig szarrá nem megy..
2011. szept. 24. 11:19
 14/15 anonim ***** válasza:
Csak ki tudja, milyen blokkot kapsz a neten, mert igazán kipróbálni sem tudod, nem érzed, hogy milyen ereje van. Egyébként lehet, hogy jobban járnál egy s51-es blokkal, csak ki tudja, hogy itt hogy tudod felfogatni. Mert annak van hátul 2 csavarja, a starnak meg hátul egy és a hengerfejen is, ugye? Mert az s51-es blokk erősebb, pörgősebb, csal lehet, hogy annál hűtési gondok lesznek.
2011. szept. 24. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

Haveromat felhívtam és azt mondta h engedjem le az olajat, szedjem le a bal deklit, és ecsettel esetleg hígítóval ba@zkuráljam meg a látható fogaskerekeket amennyire csak tudom és utána el kéne múlnia a reszelésnek, vagy egy idő múlva apró darabokra tördeli a törmeléket annyira h kitisztul magától, vagy majd egyszer nem tudok vele menni egy métert se és kész.

Valahogy nincs kedvem öntögetni újra az olajat mert a nívó csavar pont a blokk elemeinek érintkezésénél van és nagy nehezen kiszedtem de már visszarakni nem tudom. Negyedig van betekerve mer elfordul.

2011. szept. 24. 12:14
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!