Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A 2 ütemü trabant combi hátsó...

A 2 ütemü trabant combi hátsó ajtaja és a 4 ütemü combi hátsó ajtaja mennyire spancibilisek egymással?

Figyelt kérdés
Azért szeretném meg tudni mert 2 ütemümhöz nem találok csomi ajtót de nagyon kéne mert elpilledt már.ÉS akár hogy fel ujjitom mondog át rozsdásodik.Lehetöleg üzlet cim,vagy bontó cim kéne.Úgy Budapest és környéke.
2011. szept. 22. 18:57
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Beírtam google-be, hogy spancibilisek, hátha tudatlan vagyok és csak én nem ismerem ezt a szót, de csak a te kérdésedet adta ki :D Kompatibilisek lesz az helyesen. :D
2011. szept. 22. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Spancibilis(pedig ez egy eccerü szleng)
2011. szept. 23. 17:15
 3/8 anonim ***** válasza:

Pont az a baj, hogy szleng!

Tiszteld meg a leendő válaszadókat azzal, hogy normálisan fogalmazol!

Vagy szereted, ha debilnek tartanak?

:)

Aztán megsértődsz a nem megfelelő válaszokon!

2011. szept. 23. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem szokásom meg sértödni csak nem szeretem ha egy egyszerű szóba belekötnek.Melynek jelentése szerintem igen egyszerű.
2011. szept. 24. 06:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Életemben nem hallottam még ilyen szóról, és mint írtam, a google is csak 1 találatot dobott ki rá, mégpedig a kérdésedet. :)
2011. szept. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ne kötekedj a kedvedért:

A 2 ütemü trabant combi hátsó ajtaja és a 4 ütemü combi hátsó ajtaja mennyire kompaktibilis egymással?

2011. szept. 25. 20:14
 7/8 anonim ***** válasza:
Jó, bocsi, nem kötekedtem, csak nem értettem. :) Amúgy meg trabi fórumokon szerintem nagyobb sikerrel járnál. De ez így van mindennel. Mindent az arra alkalmas fórumon célszerű megkérdezni, mert ott általában mindig van 2-3-4 vagy akár több profi is.
2011. szept. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A kétütemű és négyütemű hátsóajtó felcserélhető egymás közt, csak a 4 üteműn van ablaktörlő mechanikának helye,meg szélvédőfűtés kábelének furat ,míg a régebbin nincs. Ja meg esetleg az embléma furatok távolabbb vannak a 4 üteműn. Amúgy ez jellegzetes betegség,nem tudom miért nem csinálták ezt is műanyagból (pedig a 4 ütemű wartburg kombié műanyagból van!!)
2011. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!