Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikor kell intézkedni oktató...

Mikor kell intézkedni oktató ügyben?

Figyelt kérdés

Arról lenne szó, hogy nemrég letettem a KRESZt de még nem kezdhetem el a vezetést a korom miatt. Viszont már megvan az oktatóm, csak ezt nem tudom, hogy most menjek be intézkedni (megmutatni a vizsgalapomat) és akkor szoljak hogy xynál szeretnék vezetni, vagy ráérek akkor amikor már mehetek?

Vagyis mikor osztanak ki vkihez, ha már bementem, vagy automatikusan ahogy megvan a KRESZ?

Mindenképpen hozzá akarok kerülni, nem máshoz.:)


2008. márc. 10. 17:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Akkor osztanak be oktatóhoz, amikor kifizeted az első részét a gyakorlati képzésnek... Akkor elmondhatod, hogy mi a kívánságod. De ha egy meghatározott oktatóhoz akarsz kerülni, akkor ha minél előbb intézkedsz, annál biztosabb, hogy lesz nála szabad hely.
2008. márc. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Viszont a tesóm még nem fizetett be egy fillért se (gyakorlati képzésbe), mégis kapott oktatót már, aki őt fel is hívta... Őszintén.nem tudom hogy van ez.
2008. márc. 10. 19:56
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Mikor én egy évvel ezelőtt csináltam a jogosítványt, bementem az irodába, kértem nevekeket.. megadták hozzá a telefonszámot, és miután kis autón akartam tanulni, úgy válogatták össze őket. Ezután teljesen rám bízták az egészet, azt hívtam fel akit akartam, innentől kezdve az autósiskola teljesen kiszállt a szervezésből.

Szerintem az lenne a legjobb, ha felhívnád az oktatót, ő biztos meg tudja neked mondani + az árakat is elmesélheti.

Sok sikert!

2008. márc. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
igen igen, menyj be kérdezd meg, ha van lehetöség már most lebeszélni az oktatóval tedd meg és ha okos vagy akkor minél elöbb beiratod magad heti 2 alkalomra minimum, mert van olyan hogy az oktató 2 hetente vállal csak, így szart sem ér az egész vezetés.
2008. márc. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!