Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik autót választanád a 2...

Melyik autót választanád a 2 közül? BMW vagy Dodge? (kép)

Figyelt kérdés

[link]


vagy


[link]

a kérdés hogy áll előtted ez a két autó, és te melyiket vinnéd?


2011. szept. 6. 07:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Úgy látom a pénz nem számít. Ha egyedi autót akarsz, akkor a Dodge, ha olyat, ami (talán) megbízhatóbb és könnyebben szervizelhető, akkor a Bömös.
2011. szept. 6. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Dodge
2011. szept. 6. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Dodge. Addig érdemes míg megteheted illetve nem családi autó lenne. Anno én is sportkocsival kezdtem (igaz jóval olcsóbb kategóriával :D ), vitte a pénzt is, de szerettem imádtam és nem bántam meg. 30 évesen már lehet a bmw-t választanám, főleg ha a karrier is megköveteli.
2011. szept. 6. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Én elfogult vagyok a bmw-kel, de ez a dodge jobban néz ki, mint amire számítottam.

De maradok a bmw-nél.

2011. szept. 6. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 bp1985 ***** válasza:
Én láttam ezt a dodge-t:) Hát amikor ott pörögtek vele kint reptéren, elég szépen oldotta meg a dolgokat a tulaja :)
2011. szept. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

ha a jövő a fontos és a karrier akkor bmw

ha inkább élmény akkor dodge:)

2011. szept. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
bp1985: ezt hogy érted? szét van hajtva?
2011. szept. 6. 18:26
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi hogy offolok,de miért nem mindegy a karrier szempontjából, hogy BMW vagy Dodge?
2011. szept. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
44%
mert a bmw dízel:) sokkal takarékosabb és szerintem biztonságosabb is:) amolyan karrierautó vagy munkaautó:) nem mindenkinek lenne kedve minden reggel a dübörgő dodge hangot hallgatni:)
2011. szept. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Dodge. Erősebb, egyedibb, olcsóbb. Többet fogyaszt igaz, de valamit valamiért. Legfeljebb beletankolod az árkülönbözet egy részét, de szerintem megéri, már csak a hangja miatt is. :)

Dízel ötös BMW-t nagyobb motorral és automata váltóval vennék csak.

2011. szept. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!