Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanád az...

Melyiket választanád az alábbi autók közül?

Figyelt kérdés

Városi használatra, munkába járáshoz kellene női tulajdonos részre, alacsony fogyasztású, olcsó fenntartású autó. Az autók 2000 - 2003 közöttiek:


Peugeot 206

Daewoo Matiz

Fiat Punto

Skoda Fabia

Renault Megane

Renault Clio

Renault Thalia

Toyota Yaris


Hozzáértők válaszát várom!


2011. jún. 15. 16:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
olcsóságban a matiz a legjobb, de az olyan is..
2011. jún. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem -csak- a típus számít, hanem az állapot is. Így alapvetően egyik típussal sincsen probléma.
2011. jún. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

Én a Matizt választanám, holnap hozok el én is a kereskedésből egy ilyen kisautót.

A Clio, a Yaris és a Peugeot 206 sem rosszak. A többi szerintem nem az a tipikus nőcis futkározós városi kisautó, többet is fogyasztanak. Esetleg még a Renault Twingo az tipikusan ilyen autó amit keresel. Fenntartása szerintem a Matiznak a legolcsóbb mert annak a motorja a legkisebb (0.8). Én ilyet ajánlanék leginkább, bár szervo nincsen általában bennük azért jól el lehet vezetgetni.

2011. jún. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
24/L voltam
2011. jún. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én a Skoda Fabiát vagy a Toyota Yaris-t választanám a megbízhatóságuk miatt. A Fabiáknál legtöbbször az ablaktörlő rendszer, a kézifék, a motorvezérlés, a gyújtótrafó, a gyújtógyertyák és az indítómotor hajlamos meghibásodásra a szervíztapasztalatok alapján, amúgy tök megbízható a típus, ritkák a meghibásodások. A Yarisnál pedig kisebb-nagyobb elektronikai hibák jelentkezhetnek, de ezek is ritkák. A felsoroltak közül ez a két típus a legmegbízhatóbb. Remélem tudtam segíteni. :)
2011. jún. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én a Yaris-t választanám, mert ritkán vannak vele gondok, az elektronikája elég jó hisz japán, motorikusan is egész jó nem az a izmos vadállat de ekkora kaszniba tökéletes, könnyű vezetni is, igazi kis nőcis bevásárlókocsi.

mondjuk az új Clio-kat is bírom (a sport verziót), kehet rajta égetni a gumit, de amúgy a francia kocsikat és a déwókat kerülöm ha lehet.

a Skoda se tul rossz mert VW utánzat, de akkor is inkább Toyota

2011. jún. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Yaris, mert

- lányoknak szép

- mert nem nagy

- alapvetően jól feleszerelt


és a legfontosabb:

- japán, tehát nem áll meg.

2011. jún. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
én a helyedben, a toyotán, a punton, és a peugeot-on gondolkoznék el ebben a sorrendben (peugeot dízelben érdemes ezeknek van a legjobb dízel motorjuk örök élet, alacsony fogyasztás) mindhármat olcsó fentartani, jók és nőiesek
2011. jún. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
csak a matizt ne !!!
2011. jún. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
én magamnak egyiket se....talán renault megane...
2011. jún. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!