Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyiket választanád az...

Melyiket választanád az alábbi autók közül?

Figyelt kérdés

Városi használatra, munkába járáshoz kellene női tulajdonos részre, alacsony fogyasztású, olcsó fenntartású autó. Az autók 2000 - 2003 közöttiek:


Peugeot 206

Daewoo Matiz

Fiat Punto

Skoda Fabia

Renault Megane

Renault Clio

Renault Thalia

Toyota Yaris


Hozzáértők válaszát várom!


2011. jún. 15. 16:37
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Miért ne? A Matiz nagyon jó! Olyat veszek most 700 ezerért
2011. jún. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

7kiló?????????????????????? Uhhhhhh

az 1 guruló koporsó!!

egyszer mész a fának v neked vmi nagyobb kocsi (nem kell h kamion legyen) és élve ki nem szállsz belőle.

700ért kapsz 1 normálisabb Opelt, Toyotát, pözsót... de nem ilyen ki f0stalicskát

2011. jún. 15. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

A Matiz mellett tényleg az olcsósága szól, 400e-ért már lehet kapni.


Az gondolom látszik a felsoroltakból, hogy az összeg, amit rá tudok fordítani, az max. 600-800e Ft.

2011. jún. 16. 05:15
 14/17 anonim ***** válasza:

Matiz II-t választottam ki.Szerintem a Suzuki a papirautó ez csak jobb lehet..

És is nézegettem ilyen 600-800 körül de nem találtam, úgy tűnt ennyiért nem adnak normális állapotú nem széthajtott és nem lelakott példányt se 206-ból se Cliobol Toyotáról nem is beszélve annak az ára az egekben van. Suzukit meg nem akartam max Wagon R-t de az szintén nem áll meg 700nál egy lepukkadt 200 km-eset meg nem akarok hogy egész évven azt kelljen bütykölni akkor már inkább egy Matiz. Külföldi autó ezért fehér holló a magyarok közt felszereltsége kitűnő, klimás szervos elektronos tükrök, elektromos ablak, ABS, légzsákok ilyen matiz nem igen van még eg itthon. Ez az összeg amit rászánnál szerintem eléggé az alja az emlitett márkáknak amiket szeretnél én ahogy néztem a jó állapotú és felszerelt példányok mindhárom márkából 1.200től vannak inkább. De ha ennyiért találsz elfogadható állapotút, akkor ne tétovázz!

2011. jún. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Ez a kis Citroen nem érdekel? Szép állapotban van. [link]


És találtam egy Cliot 500 környékén Névre irás benn az árban, normálisnak tűnik.

[link]

2011. jún. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Suzuki nem érdekel esetleg?
2011. jún. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Amugy én sem értem, Suzuki minden szempontból megfelelőbb neked a listán szereplő bármelyik autónál
2011. jún. 16. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!