Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerinted a dodge charder jó...

Szerinted a dodge charder jó autó? Megvennéd ha egyedi autót szeretnél?

Figyelt kérdés

[link]

megéri az árát szerinted? mennyire +bízható?


2011. szept. 6. 00:42
 1/9 anonim ***** válasza:

Nagyon jól néz ki, és nemigen fog senki ugyanilyen kocsival szembe jönni. :) Az ára a teljesítményhez képest szerintem nem sok, de ne is várj el egy luxusmerci belsőt. Az alkatrészekkel lehet probléma, ugyanis EU-ban nem forgalmaznak Chargert.

Hogy mennyire megbízható? Nézegess amerikai review-kat, itt nem fogsz erről sok választ kapni, Magyarországon eddig egyetlen egy Chargert láttam, nem hinném, hogy sokkal több van :)

2011. szept. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mennyit fogyaszt egy ilyen?
2011. szept. 6. 00:53
 3/9 A kérdező kommentje:
utolag vettem észre hogy elirtam a "g" betűt és "d" van helyette. elnézést.
2011. szept. 6. 00:55
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, nekem ez a Charger nem jön be. Annyira már nem is egyedi szerintem, persze itthon még az, de anno a Subaru Impreza WRX STi is egyedi volt, ma meg már több van mint Suzuki. :D Akkor inkább a klasszikus:

[link]


Amúgy szerintem 15 litert simán, és lehet keveset mondtam.

2011. szept. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, meg még annyit, hogy. Inkább mennyibe kerül az alkatrész, mintsem hogy megbízható. Mivel új, így illene nem lerohadnia mindenhol. De amúgy is kopó, múló alkatrészekkel van tele, hisz autó, tehát idővel jönnek a problémák. Kérdés ha begurulsz a szerelőhöz vele, akkor mennyit kér azért, hogy megbízzál benne. ;)
2011. szept. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem nem tetszik, de akinek bejönnek az amcsi vasak, annak jó választás. Mert amúgy dögös.

De én csak akkor ugranék bele ilyesmibe, ha előtte összejönnék egy rakat amcsiautó-fannal, akik segítenek eligazodni a témában, szervizkapcsolatokat kiépíteni, alkatrészforrásokat felkutatni stb.

A teljesítményadó szép lehet rajta :(

2011. szept. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az autó gyönyörű. A kötelező biztosításán már nem is merek gondolkodni, h mennyi lehet egy évre ennyi lóerő után... :( A 6100 ccm-s motor biztos nem csipegeti a benzint, hanem zabálja. Tény, ennyi pénzért egy olyan autót kapsz, ami nem jön veled szemben minden sarkon! Kérdés, h megéri-e, mert ahogy írták előttem is az alkatrész se lehet olcsó hozzá, a fenntartás pedig szintén nehéz ügy.
2011. szept. 6. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

En a Chargert family muscle car-nak hivom, mert igaz izom auto, de 4ajtos kocsit a csalados (ertsd gyerekes) emberek vesznek.


Nezd, ha a penz nem szamit, akkor vedd meg, mert a kocsi magyarorszagi viszonylatban egyedi. A V8 hangja semmihez sem hasonlithato, es ha akarod, minden elindulasnal kiporgetheted a kerekeket, mert az auto egy bivaly. (Foleg a zebran es egyeb aszfaltra festett jelzeseken csuszik meg igazan ;)

Az amerikai autok anno nem voltak tul megbizhatoak, de az alkatresz olcso volt. Az alkatresz most is olcso (az USAban) de a mai modern autok mar sokkal megbizhatobbak. Ha elmesz egy ket amerikai autos talalkozora, akkor egy csomo emberrel talalkozhatsz akik segitenek az alkatresz beszerzesben.


Ha olyan - sajnalatos - korulmenyek kozott elsz, mint sajnos a legtobb magyar, akkor ne vedd meg mert a gatyad ramegy, mert a biztositas biztos irto sok lesz es szomjas is a kicsike.


Ami a fogyasztast illeti: Kerdezd meg a tulajt, hogy van-e benne MDS (multi-displacement system) A Chargernek van a V6os, V8as RT es az SRT verzioja. A V8 RTben van MDS, nem tudom, hogy az SRTbe is tettek-e. Ha igen, akkor nincs nagy gaz, mert a 8 hengerbol 4et az MDS mindig kikapcsol mikor "normalisan" vezeted igy az atlagfogyasztas nem is lesz olyan dramai. Persze ha odalepsz neki, ami nem lesz nehez, hisz az auto szinte koveteli, akkor sirni fogsz a benzinkuton :)

2011. szept. 6. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
kiraly! ilyen válaszokat még!!!
2011. szept. 6. 21:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!