Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen jó autó van 600ezerért...

Milyen jó autó van 600ezerért suliba jáni?

Figyelt kérdés
gondolom sznobság lenne audi a1el menni úgyhogy valami olcsóra gondoltam amit nem kell 500 meterenként szervízbe hordani és nem gáz ha meghúzzák diáktársaim, az se gáz ha nem eszik sokat és kényelmes
2011. szept. 4. 19:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem közel 2 év alatt bőven megszáradt már az a festék

"


tehát akkor elemezzünk:


"közel 2 év" = tehát még két éves sincs a jogosítványod, ergo próbajogsi.

tehát vehetjük úgy, hogy te már "rutinos" mazsola vagy az utakon. akkor viszont már többszáz lóerő kell a s3gged alá, mert kevesebbel nem lehet haladni, azaz a fiatal mentalítás szerint, nem lehet a seggébe mászni az előtte haladónak, és nem lehet versenyezni a tuningolt gépekkel, városban.

igen, igen, tudom, nem vesznek komolyan, ha nem farokhosszabbítóval jársz, mert a csajok nem buknak a kispocsűekre, ha nincs minimum 100 lovas autó a segge alatt. folytatva a sort, (mivel megértetni hiába próbálom veled) 6 kilóért széttaposott szarokat kapsz a 100 ló feletti autókból, meg gondolom csakis a fiatal körökben "puncimágnes"-nek titulált széthajtott öreg BMW, Audi kell neked, hiszen az az autó, meg abban nem "döglött a fele ménes" (itt röhögnélek ki, ahogy a szuper autóddal hetente járod a szervizeket).

Kisfiam, egyet ne felejts el, a "közel két éves" jogosítványoddal, hogy mazsola vagy.


tudom, most jön majd a nagy duma, hogy a haver faterjának a ralis ismerőse tanított vezetni, meg te már túl vagy a kétmilliomodik kilómétereden is, és olyanokat kivédesz autóval, amiket senki más nem tudna.

meg is kell tudni fogni azt a száz lovat, nem csak hajtani, ezt ne felejtsd el.

2011. szept. 6. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
az autómnak csak kötelező szervíze volt egy izzó nincs még kiégve
2011. szept. 6. 18:54
 33/35 A kérdező kommentje:
és ez a BMW ami szerezve lett csak úgy állt dísznek a csávónál munkába mással járt meg szabadidőben is szóvaligen csak messze van a széttaposottaktól
2011. szept. 6. 18:57
 34/35 anonim ***** válasza:
minden bizonnyal... egy BMW-t nézegetni vesznek az emberek, nem használni...
2011. szept. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim válasza:
100%
jólvan kisfiam, ma én voltam a szerencsés, hogy kivághattam apuci kocsijából egy 17 éves gyereket.Remélem, téged nem én szedlek majd ki, 3 darabban.Hidd el, nem jó látvány..
2011. szept. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!