Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyire idegesítenek fel az...

Mennyire idegesítenek fel az út közepén 20-al haladó biciklisták?

Figyelt kérdés
Mennyire idegesítenek fel azok, akikaz út közepén mennek biciklivel, és olyan köcsögök hogy nem húzódnak le?
2011. szept. 2. 18:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ritkán látok ilyent,de nem is igazán idegesít,kikerülöm,azt jónapot.
2011. szept. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
44%
kb 2 másodpercre amíg el nem ütöm VÉLETLEN, és persze még vissza tolatok rá 2szer 3szor véletlen :D
2011. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A kérdést úgy is feltehetnénk ,hogy Mennyire idegesítenek az út közepén 60-70el haladó autósok akik olyan köcsögök,hogy nem hajlandóak lassítani a zebránál?


Mellesleg én sem sok ilyen bicajost látok ,ha meg látok is akkor kikerülöm és csókolom..

2011. szept. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
hogy kerülitek ki 1*1 sávos forgalmas úton? (ha pl folyamatosan jönnek szembe? ) ledudáljátok az útról?
2011. szept. 2. 19:11
 5/12 anonim ***** válasza:
44%
Ezek mind öngyilkos jelöltek !
2011. szept. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
szerintem is, jön egy kamion, ledudálja árokban köt ki, esetle gvárosban a kirakatban :D
2011. szept. 2. 19:35
 7/12 anonim ***** válasza:

ledudáljátok az útról?


igen, nem szidni kell, azért van a duda

2011. szept. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ledudálod.

Ha anyáz, megállsz, és elmagyarázod neki, hogy az út szélén, mert legközelebb rányitod az ajtót is.

G.

2011. szept. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
motoros vagyok rühellem h a többsávos kereszteződésben mennek cangával mintha járművek lennének. az csak bicikli. nem jármű. jármű robogónál kezdődik
2011. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Miért ne mehetne?

Én is átmegyek, ha nincs kerékpárút.

Annyi a lényeg, hogy adott esetben a zöldre ugorj.

Én speciel nem vagyok egy svájcinigger, de simán legyorsulom a kereszteződés végéig a mountenbike-ommal a buszt/kamiont/opelos öregbácsit.

Engem a részeg, egyenesben sávváltogató cangás elvtársak húznak fel, no meg a bunkó A8-as IQ fighterek.

G.

2011. szept. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!