Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol találhatnék ilyet Miskolcon?

Hol találhatnék ilyet Miskolcon?

Figyelt kérdés

A barátomnak vasárnap lesz a névnapja,és arra gondoltam meglepem valamivel.Seat Codobája van 1.6os és észre vettem hogy a slusszkulcsán nincs seat kulcstarto tehát ez lenne az egyik de nekem olyan kulcstarto kellene ami fémes..hogy a hátoldalába tudjak graviroztatni.(beceneve)Hol tudok ilyen kulcstartot venni Miskolcon?Bocs a szöke a kérdésért nem vagyok autos csajszi nem vágom az ilyet.:D ja és elnézést ha rossz a témakör.

elöre is köszi.


2011. aug. 31. 12:01
 1/8 A kérdező kommentje:
[link] ilyesmire gondolok és a hátoldalán lenne a szo gravirozva ( A LINK JO CSAK HOSSZU)
2011. aug. 31. 12:04
 2/8 anonim ***** válasza:
Mi a te barátod neve, Mór, Móric, Mózes vagy Tódor? Mert ilyen férfinévnapok lesznek vasárnap.
2011. aug. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg a nagytesco előterébe vannak azok a sapkás, öves árusok, náluk kell h legyen. Ott van kulcsmásoló is ahol rá is tudják gravírozni, m asszem mester mini v mi van ott, és ők tudnak ilyet.
2011. aug. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Szeptember 5 Viktor névnap.De mindegy.

másodiknak köszi

2011. aug. 31. 12:13
 5/8 anonim ***** válasza:
szept 5 hétfő am
2011. aug. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
uh..tényleg..ma 31 van..:S elnézést eltévesztettem a napokat.Azt hittem elseje van-de szép lett volna vasárnap felköszönteni holott hétfön van :S köszi köszi
2011. aug. 31. 12:15
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor még vasárnap a zsarnaira is kimehetsz, m ott is van rangeteg féle kulcstartó a kőasztaloknál, ha meg nem tetszik egyikse, akkor ott van nemmessze a tesco
2011. aug. 31. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
esetleg belvásorban?..közelebb lenne nekem.a város egyik végéröl a másikba kimenni nem egyszerü.pláne a villamosmegoldás miatt.
2011. aug. 31. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!