Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A német luxusautókat nagyon...

A német luxusautókat nagyon nehéz vezetni?

Figyelt kérdés
Abból gondolom, hogy a nagy autókban mintha nem maradna energiájuk a vezetőknek indexelni, és a többi közlekedőre figyelni! Sőt, mintha állandóan telefonos segítséget vennének igénybe, mert mi másért lenne a fülükhöz nőve a mobiltelefon?
2011. aug. 31. 07:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
82%

..."én nem mehetek többel más se menjen"...


Igen, de a szabály nem csak rám vonatkozik, hanem mindenkire.

2011. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 bix ***** válasza:
62%

mert neked nagyobb a f@rkad vagy mivan? húzzál ki a ringre aztán csapasd neki. mindenhova máshova meg induljon el mindenki időben és ne 200-al menjen a pályán. nem vagyok egy impontens idióta, 140-et és is megyek, de pl fél éve zúzott le egy a8-as engem és még 4 másik kocsit mert hozzácsapta magát 180 körül a szalaghoz aztán betáncolt közénk. bocsáss meg ha vannak előítéleteim, de a 130-as tábla nem a gördeszkásoknak van felszögelve.


egyébként én 180 körül simán jogsit vonatnék be. ennyi.

2011. aug. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 bix ***** válasza:
55%
jah és ha nem tetszik akkor a köv mi lesz? nem szimpi az adórendszer? ott a ring vagy lehet költözni németekhez, bár ott is kezdik limitálni sok helyen a sebességet
2011. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
A fontos embert megvárják. :D
2011. aug. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Őt se veszik komolyan, mert nem Audival közlekedik?

[link]

2011. aug. 31. 21:46
 16/20 anonim ***** válasza:
57%
Féltik a kocsijukat, nehogy elkopjon az irányjelző, ezért nem is használják sokat.
2011. szept. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
66%

le lehet pontozni de utálom amikor vmi kis mazsola szwiftes állandóan elém kerül én meg sietnék mivel az idő pénz és azt nem fecsérlem ilyenekre.

Meg mikor pályán szarakodnak, táncol a 2 sávban a kocsija, kmegy de visszajön mert véletlen átlépné a sebkorlátot meg hasonlók. ilyenkor mit tus tenni az ember villog h húzzon el onnan mert van aki haladni. az meg az ő baja ha bemérik v kirepül az útról.

h miért nem indexelnek? sok helyen én se szoktam csak akkor ha vannak körülöttem és lássák már h merre megyek, de ha nincsenek közelben csak távolabb akk én sem rakom ki.

sötétített ablak? miért baj ez? jobban néz ki az ilyen kaliberű gépeken mint a sima átlátszó, vagy nem?

az meg miért bánt ha telefonál? nekem is sokszor csörög ha vezetek és mégse okoztam balesetet emiatt.

ja és irta vki h huszonéves kivarrt cigó vezetnek csak ilyet meg stb...

Én pl 22 vagyok, nem cigó 100% magyar, és egy 3 éves CLS Mercivel járok. megdolgoztam érte keményen és nem lopott pénzből van, hanem nagyon bejött a bt.

2011. szept. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
51%

Édesjóistenem mennyi frusztrált magyar :D

Mind1, megyek egy kört a bömössel...

2011. szept. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 bix ***** válasza:
100%

az idő pénz ez tény. ettől még el lehet időben indulni, és azzal hogy TE nem tartozol bele a kategóriába nézz egy kicsit szét. én elég sokat vezetek a tapasztalataim szerint pl pesten 99% ban nekem van igazam...


én is lehúzódok ha 140 nél a nyakamba esik hirtelen egy 200 fölött közlekedő vakánycsávó, ha van rá lehetőség. de hiába nyomja magát a hátsó rendszámomba magát m0 on akkor se fogok besorolni a 40-el döcögő kamionsorba, főleg mert előttem is 90-el megy a sor, villoghat meg vergődhet tőlem.


egyébként pont tegnap motororral voltam, 140-el mentem, hiába nézem a tükröt már már betegesen akkor is, egy elnyújtott kanyar miatt nem igazán láttam távolra, egy busz is kint volt belsőben, stb. 5 másodperc mulva egy slr merci villogott a seggemben valóban 10 centire, matt fekete fényezéssel, és lámpa nélkül, és már inkább sötét volt mint világos... a csávó fogai között a tegnapelőtti vacsorát éreztem a nyakamon ahogy tajtékzott hogy miafszvan. kb egyből brántottam magam ahogy elhagytam a kamiont amit épp előztem erre rámrántotta a kormányt... 1: ne hozza rám a frászt hogy 2 centiről dudál hajókürtel, lámpát nem kapcsol de villog, 3 bőven 200 fölött jött, 4: miután megelőzött szintén vagy 250 fölött távozott. értem én hogy akinek jobb a kocsija az felsőbbrendűnek képzeli magát a legtöbb esetben és ha megszegi a szabályokat az csak az ő meg a rendőrség dolga, de ez már kimeríti a közúti veszélyeztetés fogalmát...


engem is idegel amikor senki nem jön mögöttem 300 kilométerre de bejön elég 90-el bármilyen kocsival amikor látja hogy jelentősen gyorsabban jövök, de azért sokkal többször vergődik a nyakamon kopasz balfék nagy kocsival olyan helyen hogy vagy nem tudok lehúzódni, vagy olyan sebességgel jön beláthatatlan helyről hogy esélyem nincs meglátni...

2011. szept. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora arc vagy :DDD LIKE LIKE LIKE (Y)
2011. szept. 3. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!