Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért csinálja ezt a simson-om...

Miért csinálja ezt a simson-om? (gyújtás)

Figyelt kérdés

Tönkrement benne a kondi pár napja és kicseréltem. Beletettem az újat, de még mindig nem adott szikrát. Kicseréltem a megszakítót is. Beleraktam az újat és elsőre beindult, de nem egyenletesen járt, nem pörgött ki. Gondoltam állítok rajta egy kicsit h jobb legyen, de miután egy picit állítottam rajta már megint egyáltalán semmi szikrát nem adott, akárhogy állítgattam. És ezt azóta már kétszer eljátszottam.. új megszakító, beleteszem, jó de pörög ki, állítok rajta, nem jó... Ezt egyszerűen nem értem h miért csinálja..

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. aug. 29. 14:25
 1/6 anonim ***** válasza:
esetleg kontakthiba
2011. aug. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főtengelycsapágyad jó? Nem kotyog?
2011. aug. 29. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. Pontosan mire gondolsz? Mert a vezetékeke épek, és nem testel le semmi sehol. Többször átnéztem már.


2. Nem. Nem rég lettek cserélve és azt is megnéztem amugy de nem! Semmi mozgása nincs a főtengelynek.

2011. aug. 29. 14:44
 4/6 anonim ***** válasza:
fötengely csapágynak nemsok köze van hozzá, -,-" amugy meg az én sinyomal is ez volt, fogtam kicseréltem bent mindent kivéve a világitotekercset, meg az alaplapot, (megszakitó ,kondi ,gyujtotekercset vettem bele ujat és most megy, / egyébként a gyujtotekercs is szokott ilyet csinálni ,lehet megszakadt ...., de jobban jársz ha az alaplapon elögyujtást adsz neki!!!
2011. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

amúgy van köze hozzá a főtengelynek bocsi... :D mert ha a főtengely kotyog akkor a lendkerék se áll stabilan... :D

De azért köszi a tanácsot! :)

2011. aug. 30. 01:14
 6/6 anonim ***** válasza:
ha a fötengely elmozogna ,nem engyenletesen járna akor be se indulna, meg azt amugy is észre vennéd
2011. aug. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!