Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mazda 3 jó első autónak?

Mazda 3 jó első autónak?

Figyelt kérdés

2006-2007-es Mazda 3 használtan jó vagy szerintetek túl "komoly"?

Apáméknak úgy alakult hogy most van egy kis pénzük nekem meg most lesz jogsim és ez a gép nagyon tetszik:

[link]


2011. aug. 25. 13:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Most ezt komolyan mondod, hogy egy Avensis nem tűnik el a szürkeségben? Az Avensis a legszürkébb autó a világon, minden újságíró azzal kezdi az Avensises cikket, hogy jó, jó, de unalmas.

Egyébként első autónak jobban járnál szerintem is egy kisebb autóval. Renault Clio, Opel Corsa. Ezek "vagányabbak" is, mint egy ilyen Mazda.

2011. aug. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Szép kis kocsi,bár első kocsinak tuti nem vennék ilyen drágát.Meg ennyiért lehet inkább egy Toyota Celica-t vennék vagy hasonlót
2011. aug. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én egy ilyen korszerű, fiatal japán autót boldogan elfogadnék bármikor. A Mazdák műszakilag nagyon jók, ez a típus elég modern, kellően masszív és a menettulajdonságai is biztonságosak, én inkább ilyet vennék a csemetémnek, mint egy 15 éves papírkarosszériás "sportautót". Ha neked tetszik a fazonja, nincs érv ami ellene szólna. Túl komoly? Én meg örülök, ha nem minden srác az ültetettrugós-agyonstuningolt golfra hajt. Az igényesség nem lehet túl komoly. Más dolgod nincs is, csak a vezetői rutinodnak megfelelően, józanul, felelősen használva nagyon vigyázni magadra az utasaidra és persze a szép autódra. Remélem, tényleg megkapod :)
2011. aug. 27. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Igen, én is.

Nem akarok vele száguldozni meg ilyesmi a "túl komolyat" úgy értettem hogy mi van ha esetleg parkolásnál meghúzom meg ilyesmi mert még ugye elég rutintalan vagyok...

De nagyon szép formája van, megbízható, biztonságos, a fogyasztása sem rémes.

2011. aug. 30. 00:21
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Na pont ezért írtam hogy túl komoly autó megfogod húzni akár mennyire is figyelsz azért a vezetésbe,közlekedésbe bele kell szokni és sajnálni fogod ha meghúzod összetöröd esetleg és ez új autó ehez drága minden.
2011. aug. 30. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%

Én életemben egyszer húztam meg a kocsimat parkoláskor pedig már akkor vezettem vagy 15 éve. Viszont Budapesten az elmúlt 1 évben kb 6 festéklehúzós + 2 horpasztós sérülést okoztak kocsimon az autóstársaim. Parkolni csak kell az utcán, így hát ez ellen tenni nem tudsz. Apám egy időben gyakorta kijavíttatta a kocsiján az ilyeneket, de rájött hogy tök felesleges, mert holnap lesz két másik. Szóval ne parázz, nem te fogod először meghúzni!

A komoly autó viszont legalább biztonságos, és nem elég, hogy te nem száguldozol, tele vannak az utak idióta állatokkal.

2011. aug. 31. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!