Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van valami jele annak, ha a...

Van valami jele annak, ha a vezérműszíj már cserére szorul?

Figyelt kérdés

Vettem egy autót (használtan, 150 ezer km-rel), tegnap hoztam haza, viszont a szerelő csak hétfőn ér rá a vezérműszíj és olajcserére. Arról pedig fogalmam sincs, hogy az előző tulaj mikor cserélt benne szíjat, csak az olajcsere van feltüntetve. Így nem tudom mennyire merjem használni addig.

Ezért érdekelne, hogy egy esetleges vezérműszíj szakadásnak van-e előzménye, vagy egyszer csak elszakad és kész?

Köszönöm a válaszokat!


2011. aug. 24. 13:59
 1/3 A kérdező kommentje:
Amúgy kb. 200-300 km-t mennék vele hétfőig. De meg tudom oldani másik autóval is, ha kell.
2011. aug. 24. 14:03
 2/3 anonim ***** válasza:
ha az akitől vetted használta...és nem ült pár éve használatlanul simán mehetsz annyit vele
2011. aug. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mehetsz vele szerintem is egy autónak ennyi nem távolság amugy semmi jele nincs annak, hogy a szíj el fog szakadni sajnos az egyszer csak elszakad ha nagyon kopott már
2011. aug. 24. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!