Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a baja a babettának?

Mi lehet a baja a babettának?

Figyelt kérdés
1x beakarták tekerni és nagy reccsenés mellett megakadt a pedál később kiderül a pedálnak nincs baja hanem a lánckeréknél van ahol a motorikus hajtás jön ki előre nem lehet tekerni deviszont hátrafelé igen azóta szétlett szedve és semien rendelenességet nem tapasztaltunk csapágyak cserélve lettek mindenhol öszeraktuk és ugyan azt produkálja mint amit előtte de ha forgatom a a lendkereket akkor forog a minden ugy ahogy kell(a lánckerék is) és a kerék is:D
2011. aug. 22. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
törött egy racsni, nekem ez egy berúgókarnál volt robogóba
2011. aug. 22. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
őő nem igazán találtunk benne semilyen törött alkatrészt:D...
2011. aug. 22. 16:32
 3/8 anonim ***** válasza:
hát csak akkor akadna, ha valahol letört egy fogaskerék és beleállt az az izé a következő árokjába vagy mi a szösz
2011. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Röpsúlyos kuplung rugó? Törött?
2011. aug. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az hogy babetta!xd
2011. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fogaskerekek épek nincs semmi széttörve de kézzel tudom forgtni a lendkereket és akkor forog a motor is és a lánckerék is ami forgatja a kereket nem értem most akkor h is van ez:/
2011. aug. 22. 18:21
 7/8 anonim ***** válasza:
Ott a válasz, amit írtál! Ha forgatod a motort, nem foroghat a kihajtás /lánckerék/! Csak akkor, ha már megvan a megfelelő fordulat és a röpsúlyos kuplung elkezd fogni! /hajtani a lánckereket/
2011. aug. 23. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
akkor a kuplungnál van a probléma?
2011. aug. 23. 14:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!