Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs a suzukinál...

Miért nincs a suzukinál sekép, sehang?!

Figyelt kérdés

Elmendtem autóval (Suzuki swift gl 1.3 sport 1993) és oda értem a helyszinre,leálítottam a kocsit,és 4-5 óra múlva menni akartam haza,de nem tudtam mert a kocsi nem indult.Olyan mint ha lemerült volna az aksi,de nem mert nem volt ami lemerítse.Az oké,elkezdtek betolni semmi,utána huzatni kezdtek és 3. ra se sikerült semmi.Mi lehet a probléma hogy nincs semmi világításom,önindítóm,rádió semmi elektronika...és még a motor sem indul be tolással huzatással...Ezt nem értem mivan össze függésbe az elektronikával és a motorral??!


Köszönöm váloszotokat előre is!


2011. aug. 21. 01:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Hát ezt a lámpa dolgot az elején elfelejtetted megemlíteni, sőt mintha azt írtad volna, hogy nem volt ami lemerítse az akksit!

:)

2011. aug. 22. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
úgy volt igen,de aztán kiderült a lámpa dolog is..amikor leírtam akkor még nem tudtam hogy a lámpa miatt,elvileg zárlatos lett a kapcsolónál valami és én levettem a lámpát,de a kapcsoló nem dominált semmit maradt úgy a lámpa.Ilyet még én sem hallodtam :)
2011. aug. 22. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!