Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért nincs a suzukinál...

Miért nincs a suzukinál sekép, sehang?!

Figyelt kérdés

Elmendtem autóval (Suzuki swift gl 1.3 sport 1993) és oda értem a helyszinre,leálítottam a kocsit,és 4-5 óra múlva menni akartam haza,de nem tudtam mert a kocsi nem indult.Olyan mint ha lemerült volna az aksi,de nem mert nem volt ami lemerítse.Az oké,elkezdtek betolni semmi,utána huzatni kezdtek és 3. ra se sikerült semmi.Mi lehet a probléma hogy nincs semmi világításom,önindítóm,rádió semmi elektronika...és még a motor sem indul be tolással huzatással...Ezt nem értem mivan össze függésbe az elektronikával és a motorral??!


Köszönöm váloszotokat előre is!


2011. aug. 21. 01:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig úgy tűnik, valami az akkudat nyírta ki. Ha semmi áram sem maradt benne (a visszajelzők sem pislákolnak), akkor húzással sem fog indulni.
2011. aug. 21. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
hát ezt piszok egyszerű volna kideríteni egy kölcsön akkuval ,ha azzal nincs a problémma ,akkor meg van a hiba
2011. aug. 21. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

A feleségem egyszer úgy járt, hogy a szervizben nem húzták meg az akkusarukat, és menet közben leesett a negatív. Leállítás után nem indult...

A sógornőmnek a főbiztosíték szállt el valamiért. Kicseréltem, azóta is jó.

A motortérben lévő áltlában 50 A körüli főbiztosítékot nézd meg, miután ellenőrizted az akkusarukat, hogy a helyükön vannak-e! Akku nélkül a generátor se tud rendesen dolgozni.

:D

2011. aug. 21. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Valahol itt keresd a hibát:

[link]

2011. aug. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Fel kell tölteni at akksit és akkor simán be fog imdulni, ha csak nem zárlatos.
2011. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
a gyújtáskapcsoló nem eset szét? nézd meg van-e áram az akkuban. akkor a belső világítás bekapcsolásával. ha van, nézd meg gyújtás ráadásával világít-e a töltésjelző, és az olajnyomásjelző. ha nem, akkor gyujtáskapcsoló a ludas.
2011. aug. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Meghalt az akkud. Bikázzátok be és vegyél egy új aksit.
2011. aug. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem a viharban többször beindult riasztó szívta le az akksit, egy darabig még volt némi áram, de indulni már nem indult. Pár nap múlva már gyújtás sem volt, se kép se hang. Kivettem az akksit, feltöltöttem és máris pöccre indult. (olyan is volt már hogy a belső világítás maradt bekapcsolva és az kapta le.)Ha esetleg zárlatos valamelyik cella, akkor sajna új akksira kell beruházni, ilyen is volt már nálam.
2011. aug. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egy darab dróttal zárd egy pillanatra rövidre az aksit de ne szabad kézzel,fogóval és ha el fröccsen a drót akkor az aksi ok!
2011. aug. 21. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Fent hagytam a lámpát,és 4 óra alatt csutkóra lemerült.Azért nem lehetett behuzatni mert aku nélkül nincs benzinpumpa, és benzin sincs akkor a motornak.Köszönöm a váloszotokat már a probléma megoldódott. :)
2011. aug. 22. 02:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!