Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ragasztószalag nyomát hogy...

Ragasztószalag nyomát hogy tüntethetném el az autóról, anélkül, hogy kárt tennék a festékben?

Figyelt kérdés
Nem matricaféleség, hanem szigetelőszalagról,mert ki kellett cserélni a szélvédő.Azt mondták majd csak itthon vegyük le a szalagot, a biztonság kedvéért. Hát igen, csak nem én szedtem le, és ott maradt a nyoma, kb 3 napja ennek.És a nap már eléggé "odasütötte".
2011. aug. 20. 17:57
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
domestos vagy egyéb hasonszőrű vegyszeres törlőkendővel...de lehet, hogy a popsitörlő is leszedi
2011. aug. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Eddig csak egy kis ablaktisztítóval mertem próbálkozni, de meg se kottyant neki.Meg nem nagyon merek akármit rákenni, nehogy elmíttítsa a szép fényes metál festéket. :S Sajnálnám :(
2011. aug. 20. 20:45
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg denaturált szesz, ez tuti hogy szépen leviszi, és nemhiszem hogy kárt tenne a festésben. Esetleg próbáld meg valami nem látható helyen, pl motorháztető alján hogy károsítja-e a festéket.
2011. aug. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem tiszta benzin szépen levitte, semmiféle károsodást nem okozott a fényezésben.
2011. aug. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Olvastam,hogy lehet kapni ilyen ragasztószalag nyomot eltávolító sprayt.valaki használt már? Lűttam olcsóbbat(1000ft), kicsit drágábbat(3000ft), nem tudom, van e különbség, vagy csak a márkája miatt.Félek akármit rátenni,DE így meg azok a kis apró ragacs nyomok úgy néznek ki, mintha a festék lenne lepattogva(olyan kis fehér pontok).
2011. aug. 21. 21:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!