Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit csináljak a robogómmal h...

Mit csináljak a robogómmal h kicsit erősebb legyen? Nem akarom rommá tuningolni, de kicsit meg szeretném piszkálni, mert.

Figyelt kérdés

... tele a tököm vele h játszadozok itt a görgőkkel h most akkor a vége legyen jó, v a gyorsulása, de ha a vége jó, akkor oké főúton nincs probléma de viszont egy kicsit meredekebb emelkedőn nem bírok felmenni(ami még rohadt veszélyes is mert pl rákanyarodok tötyögök 10-zel, aztán v elbasznak hátulról v nem, de az is fincsi amikor egyszerűen megáll mert nem bírja a gép...)

ha meg jó a gyorsulás akkor felmászok mindenhova, viszont kimegyek városon kívülre főútra vhogy nem pálya h folyamatosan húznak el mellettem, mert tötyögök 60nal...


egy aerox r50 lenne az alany, full gyári, cél az lenne h menjen mondjuk 80at és ne szarjon be egy kisebb emelkedőn


miket kéne bele vennem?mennyit kéne ráköltenem?


2011. aug. 17. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Vegyél nagyobbat !
2011. aug. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
jogsi végett ez sajnos nem járható út, ebből kéne vmit kihozni
2011. aug. 17. 20:21
 3/9 anonim ***** válasza:

Vegyél 100-as aeroxot.

Az én 50-es robogóm megy 80-at de nem jól gyorsul, most meg fogom csinálni hogy harapósabb legyen, úgy se szoktam száguldozni, 65-nél többel nem igazán megyek.

2011. aug. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Descence válasza:
Én robogóm is viszi a 80-at, tuning nélkül. Egy vízhűtéses Aprilia Rally-ról van szó. Ja, és csak 50 ccm-es. :)
2011. aug. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

a régi görgőkkel szaggattam vele 85-tel is, viszont akkor jött egy nagyobb emelkedő aztán heloszia volt


mostani görgőkkel felmászok bárhova, de már a 70et se viszi


a kettőt szeretném vhogy ötvözni, de az nem megoldás h grammonként végigmegyek az összes görgőn, ezért kéne kicsit combosítani, viszont nem tudom h hogyan kezdjek hozzá, ehhez kéne egy kis infó

2011. aug. 17. 21:23
 6/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mekkora a keret...:D
2011. aug. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
olyan ~60.000, de jobb lenne ha 50be beleférne
2011. aug. 17. 21:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Ismerem a problémádat, nekem is 50es Aeroxom van, és pontosan így görgő cserélgetéssel kezdtem, de a te általad említett bajok vannak úgy csak. Vagy jól gyorsul vagy vége jó. Na de Vettem Gianelli Extra kipufogót és mellé 4,2g Malossi görgőt, amitől megtáltosodott. Henger , karbi maradt gyári. Na persze vadi új az ékszíj is benne és sárga Malossi kontrasztrugót si kapott, na meg erősebb kuplungrugókat. Ez összesen kb 40ezer Ft, de így tartós maradt, nem eszik többet, de sokkal jobban megy. 105kilóm alatt gps el mérve 85 a vége(óra szerint majdnem 100), és gyorsulás is sokkal jobb lett. És még a variátor hézagolása is nagyon fontos, meglepő különbség van egy alátét cserével!
2011. aug. 18. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy Leo Vince zx jobb választás lenne hozzá...:D
2011. aug. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!