Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez a dolog, befolyásolhatja-e...

Csiby009 kérdése:

Ez a dolog, befolyásolhatja-e a Fogyasztásomat?

Figyelt kérdés
Egy kis Opel B corsám van. Ugye az üzemi hőmérséklet 90 fok..na most,az én kocsimon az első jel(egység) a 90el kezdődik,majd van 3 egység és utána jön a 100 fok,utána még van egy egység és mutatja,hogy piros a dolog(felforrás ugye) na most ha azt nézzük,hogy minden kocsinál mereven középen áll a mutató,az a jó hőmérséklet(90fok). ha úgy nézzük,akkor nekem ha középen állna a mutató akor 96,66 fok lenne. de nekem 93,333 fokon áll.(90 foktól 1 egységgel). ez lenne a gondom. mi a próbléma? jó helyen áll? fogyasztásomat ez baszkurálja?
2011. aug. 13. 14:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Az csak tájékoztató jellegű, ilyen pontosa nem lehet leolvasni róla értéket, csak kb-ra. És ha 1-2 fokkal alacsonyabb hőmérsékleten is dolgozna a motorod, mint a fajtársai, amit nem tartok valószínűnek, akkor se baszkurálna semmit.
2011. aug. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csaknem vagy kibekulve a fogyasztassal....Sajnos az 1.9-as motor nagyon kicsi es barmikor be fogja neked nyelni a 7 litret. Szerintem ajanlatos lett volna venni legalabb egy 1.2-est.
2011. aug. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!