Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol tudom ezeket megnezni a...

Hol tudom ezeket megnezni a motoros ruhanal?

Figyelt kérdés
Az a kerdesem, hogy van peldaul egy motoros ruha ami 56-os szamu. Peldaul ezt hol kapom meg hogy az pl xl-es vagy xxl-es vagy pl 4xl-es? Ezeket az atalakitokat hol tudom megtalalni?
2011. aug. 12. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem sehol. Nekem 50 -es kabátom van. ez kb S/M -es méretnek felelhet meg. Akkor is rámjön ha 68kg vagyok, és nagy nehezen bele tudom préselni magam akkor is ha a tömegnövelés végén már 90kg vagyok, bár akkor már elég necces. Szerintem az 56 egy L/XL méret lehet, mert ugye ez két számonként ugrik egyet. Úgy válaszd ki a kabátot, hogy kellemesen szoros legyen, oldalt a tépőzárakkel tudod is szabályozni az alsó körfogatot.
2011. aug. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszonom csak erdeklodes volt mivel sajnos meg nincs kilatasban anyagi okok miatt motor, de kesobb remelem lesz mivel most teszem a jogsit..:)
2011. aug. 13. 20:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!