Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mire kell figyelnem, ha...

Mire kell figyelnem, ha kocsit veszek?

Figyelt kérdés
Először veszek kocsit, most lett meg a jogsim. Valami olcsó(~70 000ft), működőképeset szeretnék, de azért az is fontos, hogy ne fogyasszon túl sokat. Ezt honnan tudom meg? És még mire kell figyelnem, mielőtt megvenném?
2011. aug. 4. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
sajnos 70 000 ft-ért nem lehet tul jókat kapni csak a hibásak vannak annyiért vagy az 30 évnél idősebbek. :(
2011. aug. 4. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Van rá 70 rugód,és még át is szeretnéd íratni??


Kispolski...:Ddd

2011. aug. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
suzuki maruti, bár ennyiért még ebből is valami roncsot kapsz, sajna ennyiért az életben nem kapsz olyan kocsit, ami akár egy métert megtenne hiba nélkül, persze műszaki nélkül kapsz verdát ,de az életben nem menne át a műszakin. Szerintem inkább várj még, és szedj össze pénzt. Nekem 2 éve van jogsim, első autómat még tavasszal vettem, olyan 400 000 körül szántam rá minden költséggel, és egy autókereskedő ismim mondta, hogy még ennyiért is nagyon veszélyes autót venni, zsákbamacska. Csak arra gondolj, hogy 70 000ft kb a papírmunka csak egy autóvételnél, és ha jól gondolom, nem lesz pénzed hetente szervízbe, bontóba járkálni............
2011. aug. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70ezerből kijön az átírás. Már csak az autóra kell gyűjteni.
2011. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első kocsim Skoda Favorit volt: Nagyon meg kell nézni, hogy ne elgyen szétrohadva, de előnye, hogy olcsó átíratni (40 körül van), és 6-7 l-t fogyaszt városban, valamint fillérekért kapsz hozzá alkatrészt. Én ezeket a paramétereket veszem figyelembe: állapot(nem rohadt, műszakilag ok), fogyasztás, alkatrészárak, meddig van rajt műszaki. Meg ha 70ezred van, ahhoz sztem még gyűjts, mert ennyiért nincs jó állapotú db. És számold bele, hogy azt át kell íratni, tankolni kell, javíttatni, eredetvizsga, műszaki, biztosítás stb.
2011. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés! Ennyiért még egy normális használt robogót sem kapsz, nemhogy autót..


Az átirás ára van meg tulajdonképpen. És akkor még hol a biztositás, a javitani/cserélnivalók, a súlyadó, a tankolás..

200-300 ezret tegyél még hozzá és abból már kapsz egy roncsot.

2011. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!