Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Öninditó problémára mi a...

Öninditó problémára mi a megoldás? (többi lentebb)

Figyelt kérdés

Robogó hirdetője szerint az öninditó néha elcsúszik ezért néha nem inditja a motort és csak szerinte meg kell tisztitani.De ez hol van a motoron ill.ha csak szerelő csinálja meg akkor ez mennyibe kerülne nekem.Egy ismerősöm ezt mondta"a gyujtás csuszhat és amikor kipufogna akkor gyujt , ezért nem indulhat mindig

de az mégnagyobb baj mert oszcilloszkóppal állítják be szerelőműhelybe".Szóval várom a válaszokat!:)


2011. aug. 4. 12:49
 1/5 A kérdező kommentje:
Az eladó szerint még:"én se értek hozzá, feknit kel leveni ott van az ödnito az csuszik meg azt kel megtsiozitani mert gondolom még olyan mitna z uj és akk jól bekenek mindent és megcsuzik "
2011. aug. 4. 12:53
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy biztos: a gyújtás nem csúszik :) Robogó gyújtás fix, ha van szikra, akkor jókor gyújt. Hallani és látni kéne, mit is csinál önindításra, de sztem szabadonfutó csere, ami kb 2ezer Ft. Milyen robogó?
2011. aug. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A véleményem, ha csak annyi lenne a gond, akkor megtisztítaná saját maga és eladná hibamentesen, egy kicsit több lóvéért.
2011. aug. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Öregem..téged nagyoncsúnyán meg akartak vezetni...


Egy olyan hulladékot ne vegyél,ami nem indul pöccre,mert az már nagyon sok pizzát látott,és csak a bajod lesz vele..

2011. aug. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
piaggio typhoon,2008-as,50cm3,8000km-el.110-ert.
2011. aug. 4. 15:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!