Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Benzines golf 3 indítás után...

Benzines golf 3 indítás után erőtlen, fullad-miért lehet?

Figyelt kérdés

Vw golf III 1,6 benzin. Hűvösebb reggele, még nyáron is (télen nem volt ilyen) ha beindítom erőtlen a gép. Ha üresben adok neki egy kisebb gázt, lefullad. Kicsit jár a motor, utána semmi baj sincs vele. Most térek át feles etanolról benzinre. (nem volt vele semmi baj, csak már nem éri meg, de a tiszta benzinnel most rosszabbnak érzem, mint etanollal, és a fogyasztás is jelentősen megnőtt)

Köszi a válaszokat! :)


2011. aug. 4. 12:02
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet hogy hülyeség amit írok,de próbáld meg este vedd le az aksi sarut reggel tedd vissza . valahol olvastam hogy meg tanulja a számítógép a vegyes üzemanyagot és utána nem áll vissza autómatikusan. s igy elfelejti. de azt sem tudom pontosan ebbe a típusban van e egyáltalán fed.szám.gép.
2011. aug. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Van, ez az ecu reset, ez már megtörtént, sőt azután jött ez elő.
2011. aug. 5. 09:36
 3/3 anonim ***** válasza:
ujra én ,vidd be szakszervizbe ne kinlógy vele!
2011. aug. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!