Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha kapnál 2millát, milyen...

Ha kapnál 2millát, milyen kocsit vennél a következő szempontok alapján? (többi lent)

Figyelt kérdés

Ez a kérdés csak érdekel engem hogy ki milyen autót venne.

Nos a szempontok a következőek:

-jól fogyasszon(aránylag)

-2millió ft-t kapnál a kezedbe és abbol vehetnél autót.

-És hosszú távú utazásokon miegbizható legyen,tehát nekeljen félned hogy szétesik vagy mittudjam én,tehát elmerjél vele menni egy pl.:700 km-re lévő városba,meg vissza.

Légyszi nehüjézeztek le,nem értek az autókhoz,csak kiváncsiságbol tettem fel ezt a kérdést,nem muszály válaszolni rá.


2011. aug. 3. 18:09
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

19:38

@


Amondó vagyok, hogy megfordulna a fejemben többször is az öngyilkosság, hogyha egy 1,2-es szuzukival egy 700 km-re lévő várost kéne megjárnom oda vissza egy seggel. Márpedig a kérdezőnek ez is szempontja volt...

2011. aug. 3. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó válaszoló,igen igazad van az is benne volt.

2011. aug. 4. 08:52
 23/26 anonim ***** válasza:

Én most 2 millából egy Opel Zafira OPC-t vennék.

Kellöen sportos a maga 192 lóerejével, autópályán elmegy 7 literrel, van benne 7 ülés és szerintem brutálisan jól néz ki.

2011. aug. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
hát én régebben láttam egy törött lexust még a használtautón, pár éveset, na azt én megvenném ebből az összegből, aztán kikalapálnám, meg helyrehoznám, persze nem eredeti alkatrészekkel
2011. aug. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
64%

A hosszú válaszoló vagyok.


Azt elfelejtettem, hogy diesel autót 2 milla alatt ne vegyél! Ha csak nem akarsz magadnak bajt.

2011. aug. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
én suzukit vennék persze nem a sedánt. kicsike fogyasztás, megbizható a végtelenségig. igaz most polom van amivel a 11-év alatt semmi!gondom nem volt.akkor is suzukit vennék.
2011. dec. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!