Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utólag beszerelt xenon szett...

Utólag beszerelt xenon szett szabályos?

Figyelt kérdés
Szeretnék az autómba venni egy Angel eyes lámpatestet és ebbe xenon szettet. A lámpa test az tudom, hogy szabályos mert "E" jeles, de a xenont beszerelhetem utólag?
2011. júl. 30. 20:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A műszaki vizsgán kivágnak, ha gyárilag nem xenonos a kocsi!
2011. júl. 30. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen ezt tudom, de két műszaki között használhatom?
2011. júl. 30. 20:15
 3/12 anonim ***** válasza:

ha a műszakin nem felel meg, akkor miből gondolod, hogy "közben" megfelel?

ha kifogsz egy kicsit is alaposabb rendőrt, akkor úgy lekapja a rendszámod, hogy csuklani sem lesz időd...

(arról meg, hogy az éjszaka szembejövők miket kívánnak neked, jobb nem beszélni)

2011. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Azért feltételeztam, mert sok ilyen autó szaladgál. Éjszaka meg nem zavaró a HELYESEN beállított lámpa.
2011. júl. 30. 20:34
 5/12 anonim ***** válasza:

igen sajnos igazad van, tényleg elég sok autó szaladgál utólag beépített xenonlámpákkal, de ettől az még nem lesz szabályos.

nem véletlen, hogy csak a gyárilag beépített számít szabályosnak, mivel csak azokban van meg mindaz a kiegészítő berendezés, amely garantálja, hogy nem fogja zavarni a szembejövőt.

2011. júl. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
elözönek igaza van. ha kifogsz egy bunkó rendört kicsontoz. mert az utolag szerelt xenonhoz nincs automata fényszoróállitás és autómata lámpamosó.
2011. júl. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Be lehet szerelni is utólag a xenon szettet.

De akkor kell még egy lámpamosó berendezés és a fényszóróhoz egy automata szintszabályzó. Mindenestől együtt kb 120.000ft

2011. júl. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
jobban jársz ha te építesz projectoros lámpát!Én most csinálok az autómba egyet és utólag beépíthető PROJECTORT vásároltam 24ezer magyar dollárért és van benne automata állítási lehetőség is
2011. júl. 30. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Utolsó! Tudnál küldeni linket, hogy ilyet, hogy kell csinálni vagy legalább hogy képzeljem el?
2011. júl. 30. 23:17
 10/12 anonim ***** válasza:

nem szabályos meg blabla... csak amikor szart se látsz a gyári lámpáddal éjszaka akkor elgondolkodsz, hogy inkább látsz és nem kockáztatod a biztonságot vagy inkább nem szegsz szabályt.. egyébként meg a gyári xenon is vakít, kérdés, hogy te milyen pozícióban ülsz illetve a szembejövő autó milyen magas...


Egyébként értem én az utólagos xenon ellen szóló szabályokat meg nemtámogatást csak ha olyan autód van ahol még a megalight 60%plus izzó is tré akkor megveszed

2011. júl. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!