Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Aprilia Rx 50-hez mennyibe...

Aprilia Rx 50-hez mennyibe kerül a kuplung lamella szett?

Figyelt kérdés
2 napja vettem a motort évjáratot nem találom a vázon de fekete fényezésű a blokk, sárga-fekete szinűek az idomok, lamellákat kéne cserélni csak nem tudom mire számitsak árban, hogy mennyi
2011. máj. 31. 17:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is elfogytak xD még nem cseréltettem ki, mert még aazért használható, így sajnos nem tudok árat se mondani... Üdv!
2011. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nekem is hamarosan aktuális lesz, de még nem tom hol vegyem, de találtam egyet:


[link]


14.700Ft


(de vásárlás előtt érdemes rákérdezni, hogy jó-e az 50-es hez is, mert ez 125-öshöz írja)


Amúgy szerintem a motorod 97-98' környéki lehet, az enyém világos kék vázas, a műanyag pedig lila színű és 98'-as a motor.

De le lett festve -váz matt fekete, műanyagok metálfeketék- mert az eredeti színösszeállítás már egy kicsit gáznak volt mondható.

2011. aug. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!