Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha most elkezdeném a jogsit,...

Ha most elkezdeném a jogsit, meglenne október 6-ig?

Figyelt kérdés
Vagy mi az utolsó időpont, amivel október 6-ig még a kezemben tudhatom a jogosítványt? Főleg a forgalmitól félek, a kresz meg ilyen magolós dolgok most nyár lévén elég gyorsan mennének.
2011. júl. 28. 12:54
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Miért pont október 6 ?? Am ez az oktatótól is függ, + tőled is. Egyébként a Kresz minimum 1 hónap, + még a vizsgaidőpontot se te döntöd el, hogy mikor legyen
2011. júl. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Hát figyelj. Én anno febr.1-jén kezdtem el és ápr.18-án már forgalomból vizsgáztam (sikeresen)! Mellett én suliba is jártam, tehát nem volt időm mindig vezetni menni. Volt akivel egyszerre kezdtem, ő munkanélküli volt, és kb két héttel hamarabb vizsgázott mint én (sikeresen). Függ az oktató leterheltségétől, a te elfoglaltságaidtól is, de ha nem fizetsz időben, az is akadályozó tényező lehet.
2011. júl. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
simán meglehet, ha minden úgy megy ahogyan mennie kéne. de vannak olyaan dolgok amik csak akkor fognak kiderülni (pl. mennyire könnyen megy a vezetés tanulása, milyen gyakran tudsz vezetni-hogy ér rá az oktató, tudsz e mindig fizetni, buksz e kreszen, forgalmin) szóval ezt igy nem lehet megmondani, de elvileg bele kéne hogy férjen, én nekivágnék a helyedben
2011. júl. 28. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
mennyibe kerül össz-vissz?
2011. júl. 28. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
attól függ hol csinálod, és hányszor buksz. olyan 150tól többszázig
2011. júl. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!