Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha lenne egy saját gokartom...

Ha lenne egy saját gokartom azt hol tudnám használni?

Figyelt kérdés
Mert azt nem hiszem h gokartbérlős pályára csak úgy beengednek, hiszen nekik van gokartjuk. Máshol meg nem tom hol lehetne.
2011. júl. 27. 01:13
 1/6 A kérdező kommentje:
a Gokartbérlésen kívül van valami olcsóbb megoldás rendszeres gokartozásra? (mert nekem az túl drága lenne)
2011. júl. 27. 01:26
 2/6 anonim válasza:

Ha rendszeresen szeretnel gokartozni kerepesen van egy versenyzokepzo.

Jok az arak is.sztem minden heten mennel mondjuk haromszor minden alkalommal kb.2000ft ot fizetnel ugy gokartozhatnal is rendszeresen.Ha van meg kerdesed nyugodtan kerdezz adok meg infot ha kell.En ezen a helyen voltam amit mondok.bocsi mobilon voltam.Ja esmeg gokartot se kene venned.

2011. júl. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Tudsz menni Kakucsra, Kecskemétre, meg nemtom hova, sok helyre.
2011. júl. 27. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

bicikliút

én azért építettem nagyobb kerekekkel, magasabb alvázzal a gokartot, hogy elmenjen hóba meg a füvön :D

2011. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem tudom hogy merre laksz de pl Gyöngyös után van a gokartland nevű hely Visontai pályának is halottam már de mind1.... ott ha jol emlékszem 3000ft a pálya bérlés fél napra..gokarttal, autnak 5 ugy emlékszem :)
2011. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ja igen a fél nap du 1 töl kezdődik és kb 6 fele van vége de azt nem tudom biztosra :D
2011. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!