Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Renault Laguna II vagy Mazda 6?

Renault Laguna II vagy Mazda 6?

Figyelt kérdés
Árba annyi kb. Laguna van már olcsóbban is. Lagunából a 6 sebességeset venném és mindenképpen dízelt mindegyikből.Mazdából kicsit régebbi évjáratot mert azok olcsóbbak. Tehát 1,5 misinél maradnék. Vélemények?? Melyik mennyire megbízható, fogyasztás, alaktrész, szerelési költség stb..
2011. júl. 26. 11:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
A mazda-t az utobbi idöben a legmegbizhatobb kocsival a toyotával egy szinten emlegetik. Autómániában láttam róla tesztet a csávó is mondta, hogy ehez az autóhoz olajcserén kivül évekig semmihez nem kell nyulni mert annyira megbízható. Motorja nagyon jó keveset eszik. Én diesel-t választanám. Közép-felsö kategóriában legjobbnak mondják a 6-os mazdát. Barátom faterja renault márkaszervízben dolgozik(nem akarok reklámot csinálni) de sok jót nem lehet elmondni a renaultkrol szinte azt lehet mondnai hogy tegye össze az ember a két kezét ha kifog egy jót. Csak annak köszönheti a renault hogy még életképes márka hogy évjárat-felszereltség arányban olcsok az autói. Összegezve nem is kérdés hogy melyik autót kell megvenni.
2011. júl. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Brian-nek. A kapcsolókra odafigyelek az oké. De ha hideg motorral megyek vele egy kört mikre figyeljek oda?? Mindenképpen dízelt fogok venni.

Utolsónak. Igazad lehet a japán autók megbízhatók. Lagunáról én is hallottam hideget-meleget. Jó lenne egy jót kifogni, mert azért Lagunát már pár százezerrel olcsóbban kapok. Csak éppen ez az hogy attól még nem biztos hogy jól is járok a végére.

2011. júl. 27. 11:18
 13/13 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ilyen későn válaszolok, de nem jártam net közelbe, remélem még aktuális. Hidegen hallagsd a motort ne csörög nem kopog-e. Majd indulj el, nézd meg nem füstöl-e. Ha meleg a motor meg húzasd meg 1-5 sebességig, hogy a turbó működik-e. Küszöbnél nézd meg a padlólemezt, mert rohadhat. Ha még valami kérdésed van írj.
2011. júl. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!