Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Érdemes olyan robogót venni...

Érdemes olyan robogót venni ami Tajvani de Honda licenszes?

Figyelt kérdés
2011. júl. 24. 19:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem! Mivel lehet licenszes, de altalaban semmi koze csupan az elado odairja hogy vegyek meg. Nem szabad venni ilyen tajvani, meg kinai szar robogokat mert megbanja kemenyen az ember. CSakis olasz meg japan robogot szabad venni.
2011. júl. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elég sok választ olvastam robogó ügyben!Ezzel is sokat segitettél!Köszönöm...
2011. júl. 24. 21:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekünk konkrétan egy suzuki blokkos TGB-nk volt taiwani motor az kapta hidegen melegen és semmi baja nem volt. Sajnos ellopták.
2011. júl. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azert amiert van 1-2 jo nem szabad azt venni, Ismerosom vett kinai robogot vadi ujon dragabban mint en hasznaltan a 2000-es piaggiomat, es neki max 5 eves es nagyon sokszor volt baja, szervizben volt amig nekem a piaggiomnak olyan pici dolgok voltak hibak itthon megcsinaltam, ja es barmikor gyujtom egybol indul nincs baj vele.
2011. júl. 25. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Bódi Ervin válasza:
NEM!!! És ezt tapasztalatból mondom. 2008-ban vettem egy 4 hónapos polymobil robogót honda licencel. 1 év használat után a blokk megadta magát,pedig még benne volt a folytás.Otthon szereltük át egy régebbi honda lead robogóból a komplett motort.Soha többet nem veszek 4 ütemű 50-est.
2012. máj. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!