Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 1 hét alatt fel lehet készülni...

1 hét alatt fel lehet készülni KRESZ vizsgára meló mellett?

Figyelt kérdés
Jól saccolom az idő-beosztásom? Magán a Kresz tanfolyamon már majdnem túl vagyok, utána egy hét mólvára próbálkoznék először, és nagyon boldog lennék, ha sikerülne, mert nem mindegy, hogy mennyit hajigálok ki az ablakon.
2011. júl. 23. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Persze..

Szerezd meg a KRESZ oktató programot, abban van vizsgagyakorlás is, azt megcsinálod mindennap 3*, az max. 3 óra, és láthatod is, hogy átmentél-e, mert pontoz természetesen..

2011. júl. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van egy szabad kb 5 orad akkor megfogod leulsz a gep ele es a gyakorloprogramot nyomatod folyamatosan es pillanatok alatt megtanulod
2011. júl. 23. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Persze, ha foglalkozol vele, simán fel lehet készülni, el hiheted hogy más is munka mellett tette le a vizsgákat. Sok sikert!!!
2011. júl. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
persze hogy fel lehet. Akár gép előtt ülve, akár az ágyban este a kresz könyvet olvasva. Én csak a könyvből tanultam, nem is sokat. Egyszer kiolvastam és annyi. Az ember olyan ami igazán érdekli, azt gyorsan és könnyen megtanulja. Sok sikert.
2011. júl. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Én is úgy láttam, hogy logikus az egész, meg nem is kell tanulni, inkább megérteni. Nagyjából már most, könyv kinyitása nélkül megy a kereszteződéses-rajzos feladatok megoldása:)


Még egyszer köszi a megerősítést!

2011. júl. 23. 16:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!