Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » El lehet úgy menni a KRESZ...

El lehet úgy menni a KRESZ vizsgára, hogy előtte nem jártam tanfolyamra?

Figyelt kérdés
14 évesen végigültem a KRESZ tanfolyamot, megcsináltam az M-es jogosítványt. Most nyáron 19 évesen szintén végigültem a tanfolyamot, úgy hogy semmi újat nem tudtak mondani, és megcsináltam a B-s jogosítványt. Valamikor 21 éves korom után szeretném megcsinálni az A korlátlant, viszont nem akarom még egyszer végigülni az oktatást. Lehet olyat csinálni, hogy csak befizetem a vizsgadíjat, elmegyek vizsgázni, és ha sikerül, kezdem a rutint?
2010. aug. 23. 13:36
 1/6 anonim ***** válasza:
72%

Nem hinném,mivel 2010 január 1-től,a motorosok kresz szabályai is változtak,meg előbbségi dolgok ilyenek....

Meg a testvérem kb 2éve tette le az A korlátlant és elötte ugyanúgy letette a B és az elött meg az M-t,és ő járt tanfolyamra,az A-nál is,de vannak gyorsított tanfolyamok is....

2010. aug. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

egy cipőben járunk/tunk. én már megcsináltam azt A-t.

nem jártam egy percet sem elméletre, sőt, rutinin is csak a vizsga előtt 20 percet mentem, hogy a pályát megtanuljam. forgalmira meg csak vizsgázni mentem.

vezettem a vizsgám előtt már 25000km-t autóval, és 15000km-t motorral, nem éreztem, hogy az a bohockodás értelmes lenne. viszont vezetéstechnikai képzésre tavasszal majd megyek.

2010. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
36%
A motoros kresz nagyon sokat változott idéntől, ha képes vagy ezt oktatáson kívül megtanulni, akkor nem kell menned.
2010. aug. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz egyszerű az biztos. Nálam pont fordítva volt ez a történet. (B kat.)Én ki sem nyitottam a könyvet, csak az órán hallottakra figyeltem oda és 15 éve balesetmentesen közlekedek. Ja,mindenen elsőre átmentem. Ez olyan mint az iskolai tananyag! Vannak tanárok és persze vezetői oktatók is akik,ha meseszerűen tudják leadni a tananyagot,hamarabb képesek felfogni a delikvensek.
2010. aug. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most tettem le sikeres KRESZ vizsgát. volt egy illető a csoportban akivel csak vizsgán találkoztunk, 1 előadáson se volt.

Utólag megkérdezve mondták el hogy levelezőn csinálta a tanfolyamot.

Talán ez is egy megoldás lehet a számodra.

2010. aug. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megvan az összes bejegyezhető kategóriám és ha elhiszed-ha nem érdemes volt végigülni az oktatásokat, mindig lehetett hallani olyant amit épp nem tudtam vagy már elfelejtettem.

Ha meg tudtam, akkor meg jót lehetett szórakozni a többiek - néha az oktató - tudatlanságán. Persze nagyrészt magamban, bár egyidő után új oktatót kaptunk, akin már nem tudtam én sem kifogni.

2010. aug. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!