Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Lejárt a Kresz vizsgám. A...

Lejárt a Kresz vizsgám. A következő KRESZ vizsgán be kell-e járnom a tanfolyamra, és ha igen akkor kapok-e valamilyen anyagi kedvezményt?

Figyelt kérdés
Lejárt a 2 évem sajnos nem tudtam elkezdeni a forgalmi vizsgát... A kérdés tehát az lenne, hogy mivel már 1x teljesítettem a KRESZ követelményeit, muszáj-e újra beiratkoznom tanfolyamra, és ennek díjában történik-e valamilyen változás, a már régebben abszolvált vizsga okán...
2011. febr. 2. 17:15
 1/6 anonim válasza:

Szinte tuti hogy újra kell járnod a kresz tanfolyamot:S

És én szerintem nem kapsz semmi kedvezményt se úgy veszik mintha teljesen a nulláról kezdenél el a jogsiért menni.

2011. febr. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már ilyen ..... voltál akkor legalább nézd meg a lapot amit adtak. 2 év alatt jár le, de van 6 hónap ami alatt meghosszabbítod.
2011. febr. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor utoljára kresz-oktatásra jártam volt egy leányzó ugyanilyen helyzetben. Kedvezményt semmit nem kapott, be kellett rendesen járnia, ráadásul mindenki cseszegette, hogy miért nem volt képes elmenni a két évben vizsgázni (ugyanis ő megijedt a vezetéstől és azért nem volt csak egyszer, azon megbukott).
2011. febr. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 bp1985 ***** válasza:
A Kresz tanfolyamon 1szer voltam bent, mert melóbol nem engedtek el. S lám, van jogsim. Kedvezményt nem fogsz kapni.
2011. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Igen voltam annyira...., hogy anyagilag a család nem bírta volna a jogosítvány további letételét, ráadásul amikor pedig összejött rá a pénz, elszakadt a keresztszalagom...
2011. febr. 3. 08:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, voltál annyira ....., hogy nem hosszabbítottad meg 4 évre...
2011. febr. 3. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!